Gelin İç Çamaşırları

En özel gününüz için en özel kıyafet olan gelinliğinizin ve aksesuarlarının seçimi de yapıldıktan sonra gelinliğinizin içine ne giyeceğinize de karar vermeniz gerekiyor. İç çamaşır takımlarınız da o güne ve gelinliğinize özel olacağından en iyi seçimi yapmalısınız. Çünkü o gece çamaşırlarınızın sadece fonsiyonelliği değil çekici ve baş döndürücü olması da çok önemlidir.

Renk seçiminde gelinliğinizin rengi dikkate alınmalıdır. Tüm gelinliklerin de beyaz olduğu bilindiğine göre çamaşırlarınız mutlaka beyaz modellerden seçilmeli. Kumaş olarak gelinliğin altında izleriyle sırıtmaması için dantel veya süslü modeller yerine ipek ve saten olmalıdır. Hem genelde çiftlerin balayı seyahatleri olduğuna göre ipekli ve saten çamaşırlardan bir kaç takımın olması size avantaj sağlayacaktır.

Gelinlikte derin göğüs dekoltesi olan bir model seçilmişse yapışma sutyenler veya straplez modeller daha uygun olacaktır. Ayrıca gelinliğin içine sutyen dikimi de alternatif seçenek olabilir. Küçük göğüslü bayanlar, pedli toparlayıcı sutyenleri tercih edebilirler.

Sizler için derlediğimiz bir kaç modeli beğenilerinize sunuyor, seçimlerinizde yardımcı olmasını umuyoruz…

g10

g13

g31

g21

28 Eylül 2009 tarihinde eklendi, 2.212 kez görüntülendi.
Gelin İç Çamaşırları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. melekşah.nilay dedi ki:

    bence çok güzller ama ynı modeller görmk istıorz evlilğe haırlanıoruz

Sayfa başına git