Göğüsleriniz Sarktıysa Üzülmeyin…Çaresi Var…!

Kadınlar için göğüs güzelliği çok önemlidir. Hamilelik, doğum ve emzirme dönemlerinden sonra göğüs şekli mutlaka değişir ve kadınlar kendilerini eskisi kadar çekici bulmazlar, zamanla eşleri tarafından beğenilmediklerini düşündükleri de olur. Hayır o kadar sorun etmeyin üstelik estetik çözümleri var, burada anlatılan en yeni yöntemin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Kadınların en fazla ilgi gösterdiği estetik ameliyatlardan biridir meme estetiği, bu yöntemde memeyi kendi dokusuyla asma işlemi uygulanıyor. Memeyi kendi dokusuyla asma yöntemi; sorunu hem kalıcı şekilde hemde bilinenden çok daha hafif kesi iziyle çözüyor. Çok yeni olan bu yöntem Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdem Tezel tarafından geliştirildi.

sarkik-goguslerAsma Yöntemi: Bu işlemde, koltuk altına yayılan kısımlardan faydalanılarak meme dokusu yukarıya ve içe doğru itilip kendi üzerinde katlanarak sıkıştırılır ve dikleştirilir. Operasyondan sonra, meme ağırlığını taşıyan bölüm derinin altında olduğu için iz kalma oranı çok daha düşüktür. Bu işlemin avantajı diğer operasyonlara nazaran daha uzun süre kalıcı olması ve yatar durumdayken memenin koltuk altına yayılması ve ayrık görünmesine de çözüm getiriyor.

Küçültme İşlemi: Memeyi kendi dokusuyla asma yöntemi aynı zamanda meme küçültmede de uygulanıyor. Gençlerde memenin yapısal doku gevşekliği ya da ileri yaşlarda zamanla oluşan gevşeklik ayrıca emzirmenin de çok büyük etkisi vardır, dolaylı sarkmalarda sorunlar giderilebiliyor. Bu yöntem hastalarda doğal sütyen görünümü kazandırıyor ve iki haftalık kısa süreden sonra günlük yaşantıya dönülebiliyor.

Kendinizi sevmeniz hayata güzel gözlerle bakmanıza yardımcı olur… Sevgiyle kalınız…

PAYLAŞ
Göğüsleriniz Sarktıysa Üzülmeyin…Çaresi Var…! Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. tugba dedi ki:

    bende gögüslerimin dik olmasını istiyorum ama maddi durumm yok çok mutsuzum bu şekilde bunun başka bi yolu yokmu parasız amaliyat olmuyo lütfen yardm edin

Sayfa başına git