Alfemo Oturma Grupları

Mobilya’da öncü markalardan biri olan Alfemo mobilyanın oturma gruplarını siz değerli takipçilerim için sitemize ekledim. Alfemo kaliteli ürünler üretiyor buna sözüm yok, fiyatı da normal yani çok pahalı değil; ne var ki Alfemo klasik kalıpların dışına çıkamıyor. Aşağıdaki oturma gruplarını incelediğinizde neredeyse hepsi birbirine benziyor ve insan bunları görünce 2010’da mı üretildi bunlar, demekten kendini alamıyor. Alfemo’nun tutuculuktan ve eskiye bağlılıktan kendisini kurtarması artık şart. Yabancı mobilya sitelerine baktığımda o kadar güzel, estetik ve çok farklı mobilyalar görüyorum ki neden ülkemizde bu tür mobilyalar üretilmiyor, demekten kendimi alamıyorum. Mobilya firmaları artık şunu kafalarına kazımalılar: İnsanlar farklılık istiyor. Evlerinde fark yaratmak istiyor. Babaannesinin evinden kendi evinin biraz farklı olmasını istiyor. Çok şey mi istiyor acaba bu insanlar? Bence değil. Şimdi şu soruyu sorabilirsiniz: Kardeşim madem böyle diyorsun neden ekledin bunları sitene? Evet, mantıklı bir soru. Elcevap: İstedim ki insanlar dışarı çıkıp mağazaları tek tek gezmeden örneklere netten baksın ve kafalarında bir fikir oluşsun. Haksız mıyım? Haklıyım tabi 🙂 Haydi bakalım şu modellere bakalım :

alfemo oturma grubu anatolia

Alfemo oturma grubu aventis fiyatı: peşin 1900 dolar

Alfemo oturma grubu barcelona fiyatı: 2 bin dolar

alfemo oturma grubu boston fiyatı: 1700 dolar

Alfemo oturma grubu Cleopatra fiyatı:  2 bin dolar

Alfemo oturma grubu diana fiyatı: 1970 dolar

alfemo oturma grubu evita fiyatı: 1820 dolar

Alfemo oturma grubu floransa fiyatı: 1690 dolar

Alfemo oturma grubu manhattan fiyatı: 2 bin dolar

Alfemo oturma grupları carisma fiyatı: 2025 dolar

Eveet, oturma gruplarını incelediniz. Siz neler düşünüyorsunuz? Hangisini beğendiniz, hangisini beğenmediniz, aşağıda yorum bölümüne yazarsanız çok sevinirim. İstikbal, Yataş, Çilek gibi diğer markaların oturma odası takımlarını da birkaç gün sonra mobilya kategorimizde sizlerle paylaşacağım.

PAYLAŞ
Alfemo Oturma Grupları Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. aycan taşkın dedi ki:

  Biz amerikadamı yaşıyoruz kendi memleketimizde dolarla fiyat veriyorsunuz amaç?

 2. MURTAZA GÜZEL dedi ki:

  ÇOK PAHALI SANKİ ARABA SATIOR

 3. beyzanur dedi ki:

  çok guzel bayılkdım ama burası turkıyede en pahalı oturma gurubu olması lazım bu oyle asında ben alfemedakı sahıbımn kızıyım o katalok var bızdede bazı olan şeyler yok onlara baktım olanlar ve olmayanlar bunlarla ilgılı aslında bayıldım bunlara dogrularını soylemekse bu çok mutış oturma gurubu:)))))DDD…..

 4. aysen dedi ki:

  burası türkiye dolar ne oluyo,hemde cok ucuk rakamlar

 5. kurt dedi ki:

  yorumlar için çok thanks

 6. barselona dedi ki:

  alfemo markası sembol maxi takımın altını kontuplakttan yapmış. Yeni aldım, peşin 1500 TL ödedim. Haram olsun.

 7. ismail dedi ki:

  arkadaşlar ben aldım pişman oldum gösterişe kanmayım güzel yapıyorlar ama kalite sıfır bana 3. kez servis geldi birçoğunu değiştirdim aldığım ürünlerin şimdide yemek masasını defolu göndermişler onu yeni farkettik köşesini kırıp yeniden yapıştırmışlar değiştirmiyorlar aman uzak olun arkadaşlar.

 8. cok pahalı fıyatlarınız dedi ki:

  guzel cok ama cok fıyatlı ayrıca neden dolar uzerınden yapıosuz?

Sayfa başına git