Televizyon Programında Evlenmişlerdi Bakın Şimdi Ne Haldeler..

Televizyon Programında Evlenmişlerdi Bakın Şimdi Ne Haldeler..
Evlilik programında evlenmişlerdi ama…
5 sene öncesinde sanatçı Mahmut Tuncer’in yapmış olduğu programda evlenen çift evlendikten sonra bir türlü işleri yolunda gitmeyen Erdem Fedakar, parasız kaldığı için Fethiye sığınma evine yerleşmek zorunda kalan eşi ve iki kızını görebilmek için Marmaris Otogarında yatıp kalkmaya başladı.

Bazı dizilerde yardımcı rol üstlenen Erdem Fedakar, devletin kendisine yardım eli uzatmasını bekliyor.

bakın şimdi ne haldeler

Çiftlerin aileleri evliliğe karşı çıkmış, maddi imkansızllıklar yüzünden 2011 senesinde Mahmut Tuncer’ in programında evlenmişti Kahramanmaraşlı Erdem Fedakar 30 yaşında – Hatice Fedakar 28 yaşında çiftin talihsizlikler bir türlü peşini bırakmadı.

televizyonda evlenmislerdi ama

Evlilik sonrası kıt kanaat geçinen çiftin iki kız çocukları oldu bu onları çok mutlu etmişti ama işler yolunda gitmedi baba Erdem Fedakar ’ın işsiz kalması ile birlikte zor günler geçirmeye başladılar, çift mescitte ve parklarda hayatlarını sürdürmeye başladı.

Erdem Fedakar Hatice Fedakar

Erdem Fedakar bir türlü dikiş tutturamadığını böbreğini satmak istediğini söyleyen baba, aile düzenlerinin gittikçe bozulduğunu anlattı.. Hatice Fedakar’ ın kayınvalidesiyle tartışması sonucunda 2 yaşındaki Dilara Nur ve 3 yaşındaki Emine Nisa’ yı Kahramanmaraş, Sivas, İzmir son olarak Fethiye sığınma evinde yaşadı.. . Baba Fedakar, ailesini ziyaret ve iş bulmak amacı ile Marmaris’ egelldi ama iş bulamadı otogarda yatıp kalkmaya başladı..

Fedakar çifti ve çocukları

“KENDİMİ SURVİVOR YARIŞMASINDA GİBİ HİSSEDİYORUM”
Üç gün boyunca hiçbir şey yemeden içmeden otogarda yatıp kalktığını söyleyen Erdem Fedakar, “Sanki Survivor yarışmasında gibi hissediyorum diyor…

televizyonda-evlenmislerdi-ama-9_1

Bir şeyler yemeden içmeden yarışmadaki gibiyim.. Ne yapacağım bielmiyorum çok çaresizim tek isteğim bir göz oda. Devletten yardım yok, ailelerden yardım yok. Ben ne yapayım, kötü şeyler düşünmek istemiyorum.

mahmut tuncerin tv programında evlenmişlerdi

Ben kızlarım için böbreğimi satılığa çıkarmış bir insanım. Bunu yapmak hiç kolay değil ama çaresiz kaldığım için yaptım. Kızlarımız için bir ev, bir göz oda olsun, içinde idare edecek temel ihtiyacım olsun yeter. Allah’a şükür elim ayağım tutuyor. Çalışır bir müddet sonra evimin kirasını öderim” diyor..

mahmut tuncerin programında evlenmişlerdi

 

Baba Fedakar banklarda yatıyor..

TV programında evlenen çift şimdilerde ne halde

PAYLAŞ
Televizyon Programında Evlenmişlerdi Bakın Şimdi Ne Haldeler.. Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Emre dedi ki:

    Beddua almayacaksın oğlum, ana baba bedduası adamı doğduğuna pişman eder.

Sayfa başına git