Ata Demirer’den Küçük Ceylan İtirafı

Türkiye’nin en sevilen komedi sanatçılarından biri olan Ata Demirer, şarkıcı Ceylan ile ilgili bir itirafta bulundu.

Esprili bir dille yıllar önce yaşadığı ve şarkıcı Ceylan ile ilgili bir olayı anlatan ünlü komedyene, şarkıcı Ceylan’dan da yanıt geldi.

Ata Demirer'den Küçük Ceylan İtirafı

Geçtiğimiz günlerde bir röportaj veren Ata Demirer, çocukken Küçük Ceylan’a aşık olduğunu itiraf etti. Küçük Ceylan’ın bu durumdan haberinin olmadığını söyleyen Demirer, adı Süleyman olan yakın arkadaşı ile Ceylan’ın bir konserine bile gittiklerini sözlerine ekledi.

Sahnede şarkı söylemekte olan Ceylan’ın bir an kendisine baktığını düşünen Ata Demirer, konser çıkışında bunu Süleyman adlı arkadaşına anlattığını ve Süleyman’ın da “sana değil bana baktı oğlum” demesi üzerine kavga ettiklerini anlattı.

Bu esprili itirafın ardından şarkıcı Ceylan’dan da Ata Demirer’e bir yanıt geldi. Şarkıcı müzik şirketinin instagram hesabı aracılığı ile yaptığı açıklamada, “Sevgili Ata Demirer, yıllar sonra açıklıyorum! O konserde ben sana bakmıştım. Şimdiyse başarına ve tüm yaptığın işlere hayranım. Geçmişte sen bana aşıktın belki ama ben şimdi senin başarına hayranım. Güzel sözlerin için çok teşekkürler. Yeni filminizde bol gişeler dilerim.” sözlerini kullandı.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git