Tatil Yolu Tadınızı Kaçırmasın

Kontrol sahibi anneler ailesi için maksimum güven isterler. Bunun için herşey ellerinin altında olsun isterler. Tatile çıkacak ailelerin tatil keyifleri bozulmasın. Yolculuk eziyet olmasın. Aşağıda size sürüş teknikleri ile ilgili bilmediğiniz ipuçları hazırladık. Bunları okumadan ve aracınızın bakımını yaptırmadan yola çıkmayın.
michelin

Eğer siz de çoğu anne gibiyseniz, aile arabanızın ne kadar güvenli olduğu konusunda endişelisinizdir. Yapılan araştırmalara göre kazaların çoğu düz yollarda, otobanda giderken meydana gelmektedir.Yani sandığınız gibi virajlar, patika yollar veya dağ yolları daha tehlikeli değildir. Yapmanız gereken şey aracınız için doğru lastiği seçmek ve her zaman yola odaklanmaktır. Çünkü bir çok sürücü virajlı yollardan sonra düz yollara çıkınca rahatlamakta ve bu da tehlike oluşturmaktadır.

Günümüzde sürücülerin çok büyük bir kısmı düşük basınçlı lastik kullanıyor ve lastiklerin basınçkontrolünü hafife alıyorlar. Ancak düşük basınçlı lastikler ile yola çıkmak hem sağlığınız açısından tehlikelidir hem de lastiğinizin ömrünü ciddi bir oranda kısaltarak sizi maddi zarara sokar.

Büyük lastik şirketleri bu tarz konular için en iyi çözümleri bulmak için çok fazla çalışırlar. Firmalar hiç durmaksızın, tüm koşullardaki sürüşleri izleyerek ve son teknoloji kullanarak sağlığımız için en iyi koşulları oluşturmaya çalışyorlar. Onların bizlere daha kaliteli lastikler sunması ve olası tehlikeleri araştırması bizlere daha güvenli bir yaşam ve sürüş sağlamaktadır.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git