Sizin parmağınız bunlardan hangisi? Parmağınızın Şekli Karakterinizi Ele Veriyor !

Parmağınızın Şekli Kişiliğinizi Belirlemeye Yardımcı Olabilir;

Nasıl mı? Okumaya devam edin.

Parmağınızın şeklinin kişiliğiniz hakkında birçok ipucu verdiğini biliyor musunuz? Araştırmacılar parmakların şeklinin sadece kişiliğiniz hakkında değil, aynı zamanda sağlığınız hakkında birçok bilgiye ulaşacağınızı ortaya çıkardı. Yapmanız gereken tek şey parmağınızın şeklini kontrol etmek ve tam olarak ne demek istediğine karar vermek.

Küt mü? Yuvarlak mı? Yoksa sivri mi?  Kontrol et ve yazıyı okumaya devam et.

Parmağına bakıp kendin hakkında gizleri çözmek hoşuna gidebilir. Küçük parmağının ne büyük gizler sakladığını bilsen. Birazdan  parmak şeklinizin yani bu 3 tip parmak yapısının  nelere dayandığını  dayandığını öğrenin …

Tip ‘A’ Parmak üzgün ​​ve yalnız olmayı seviyorsunuz. Ayrıca hislerinizi de çok iyi saklıyorsun. Kendinizi, gerçekte olduğunuzdan daha bağımsız ve daha güçlü olarak nasıl gösterebileceğinizi biliyorsunuz. Duygusalsın ve insanlara yaklaşınca, onlara karşı çok iyisin. Yalancılık, aldatmak ve iki yüzlülük tüm bunlardan nefret edersin. ‘A’ Parmağını anlatmaya devam edelim.  Duygularınızı, güçlü göründüğünüz gibi kolayca göstermezsiniz, ki bunun tam tersi de geçerlidir. Kibirli veya eksantrik bir kişi olabilirsiniz. Bunun dışında, kişileri yada verilen görevleri sevmesenizde, tamamlamada sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca: Parmaklarınızda ki hatları en derin sırları gösterir!

‘B’ Tipi parmağa sahip kişiler; İnsanlara açılmadan önce biraz şüpheci davranır, yani aslında bir hayli şüpheci demek daha doğru olabilir. İnanılmaz sadık insanlardır, asla kimseyi aldatmaz ve akıllarından bile geçirmezler.   Tam olarak beğendiği kişiye yada çok sevdiği kişilere diyelim, tüm dikkatini vermeyi sever ve bunu kesinlikle çok iyi şekilde yapar.   İnsanlar B tipi parmağa sahip insanları çok hassas bulmasa da gerçekten çok hassas insanlardır.  Bunun nedeni, kunt (ağır) davranmaları ve başkalarının yararlanabileceği durumlardan kaçınmalarıdır.  ‘B’ Tipi parmak sahibikişileri analiz etmeye devam edelim.  Bunun dışında, yalnız kaldıklarında tamamen iyi gibi davranırlar, ama gerçekte değillerdir, çünkü B tipi parmak yapısına sahip kişiler acı çekmekten çok korkarlar.   Ayrıca sakin kalabilen güçlü kontrol sahibi insanlardır. Kendilerini  kontrol etme gücüne sahiptirler.

Gelelim ‘C’ Tipi Parmak yapısına sahip insan profillerine;  Kolayca incitebilecek kişilerdir. Bu tip kişileri sinirlendirmek kolaydır. Çünkü hassas bir kişilikleri  vardır.  Bu yüzden risk almazlar ve kin tutmazlar ve yeni şeyler keşfetmek risk olacağından bundan da kaçınırlar.  Saygılı ve karşılarındakinin fikirlerine saygılı insanlardır.  Eğer sinirlerindirirseniz ve  kavga etmeye başlarlarsa egoları gün yüzüne çıkarak  beklenmeyen tepkiler görebilirsiniz.  ancak aklı selim düşünerek kavgadan sonra pişmanlık duyan kişilerdir. Özür dileyen ve tevazu gösteren  ilk kişi bu kişilerdir. Alçakgönüllükle barışı sağlarlar.  Ayrıca problemlerini ve hislerini sadece kendilerine saklamayı da severler. Genel olarak, C tipi parmak yapısına sahip kişiler çok yumuşak yürekli insanlardır.

Peki nasıl buldunuz sonuçları ? Eğer analiz bitti ise aşağı yorumlar kısmına kendi parmak tipinizi ve tamamlayan özelliklerini yazın.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git