Bitkisel.com & Kadınlar Sitesi iş birliğiyle, bedava çay kampanyası!

logo

Bitkisel.com ve Kadınlar Sitesi’ nin yaptığı bir anlaşma ile Akdem firmasına ait poşet çaylardan seçtiğiniz birini size hediye ediyoruz! Hediyemizde hiçbir şekilde kargo ücreti dahil hiçbir ödeme yapmanız gerekmeyecektir.

Bu nasıl olacak ?
Hediyenizi tarafınıza ulaştırabilmemiz için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

  1. Bitkisel.com resmi Facebook sayfasını beğenmek.
  2. Bitkisel.com “bedava çay gönderisini” duvarınızda “herkese açık” bir biçimde paylaşmak.
  3. Duvar paylaşım linkinizi bilgilerinizle birlikte bize göndermeniz.

Önemli: Beğeni geri çekilmemeli, paylaşımınız silinmemelidir.

Bu bilgiler nelerdir ?

  • İsim, Soyisim
  • Telefon numaranız
  • Açık adresiniz

Sonrasında süreç nasıl işleyecek ?
Paylaşım linki ve kargo bilgilerinizi bize göndermeniz sonrasında en geç 3 iş günü içerisinde kargolama işlemi yapılacaktır.

Çay çeşitlerimiz:
akdem-cay

Kampanyadan faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bitkisel.com hakında;
Tamamen bitkisel yöntemlerle elde edilmiş olan karışımların satıldığı bitkisel.com. Karşınıza birçok farklı ürünü çıkaran bu platform; bay ve bayanlara özel olmak üzere çok çeşitli ürünlerin satışını yapıyor. Ürünlerinde kesinlikle kimyasal içeriklere yer vermiyor ve tamamen bitkisel yöntemlerle üretilmiş olan ürünleri piyasaya sürüyor.

Gıda takviyelerinden, baharat karışımlarına, bayanlara özel ürünlerden, erkeklere özel ürünlere, bitki özleriyle elde edilmiş olan çaylara, doğal gıdalara ve doğal makyaj kozmetik ürünlere kadar artık her şey ayağınıza kadar geliyor. Kişisel bakım ürünlerini erkek ve bayan olmak üzere 2 farklı bölümde toparlayan bu platform; şampuan, krem, kirpik ve kaş serumu, saç bakım serumu, maske, parfüm, traş köpüğü ve traş losyonu gibi kişisel bakım ürünlerini farklı markalar altında satışa sunuyor. Bu konuda çeşitliliği sağlamış olan site; bitkisel yağ, balık yağı, esans, organik temizlik ürünleri satışı da yapıyor. Bunun yanı sıra dünyanın önde gelen markası Herbalife’ın da ürünlerini satışa sunuyor. Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi’nin de reklamlarında oynadığı bu ünlü markanın faydalı ve bitkisel gıda takviyeleri de bu platform sayesinde ayağınızda kadar geliyor.

Tamamı bitkisel ürünlerin yer aldığı bu platformda insanların bilgilenmeleri amacıyla bazı kitaplar da yer alıyor. Sağlık ve yemek tarifi üzerine yazılmış olan bu kitapları da satın alabilir, her 2 alanda da faydalı bilgilere sahip olabilirsiniz. Üstelik bu zengin içerikli ve tamamı bitkisel ürünlerin yer aldığı platformda tüm ürünleri fiyatı da oldukça cazip. Online sipariş verebileceğiniz bu siteden yaptığınız her sipariş kapınıza kadar, ücretsiz kargo garantisi ve hızlı teslimat güvencesiyle gelmiş olacak. Siz de sağlıklı yaşam için bitkisel ürünlere, bitkisel ürünler için de bitkisel.com’a yönelin; siz de sağlıklı yaşayın.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git