Kanser Hastası Genç Anne 4 Yaşındaki Kızının Yanında Olamayacağı Günlerde Onu Her Zaman Desteklemek İçin Mektuplar Yazdı

Kanser Hastası Genç Anne 4 Yaşındaki Kızının Yanında Olamayacağı Günlerde Onu Her Zaman Desteklemek İçin Mektuplar Yazdı

35 yaşındaki Heather McManamy’nin hikayesi herkesi üzecek kadar gerçek ve duygulu.

Nisan 2013 yılında Wisconsin da 35 yaşındaki anne Heather McManam meme kanseriyle mücadele ediyor.. Heather McManamy’ nin tedavisi devam etmekte umudunu da henüz yitirmemiş bu bir veda değil dese de doktorlar hayata tutunabilmesi mümkün deseler de kemik ve karaciğerlerine yayılmış durumda kanser..Bunu bilerek yaşayan ve ömrünün kalan bölümünü en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Heather McManamy dört yaşında bir kız çocuğu sahibi aynı zamanda da Heather, hayatını kaybettikten sonra kızı ve eşinin hayatlarını sürdürebilmeleri için onları rahatlatacak bir şeyler yapmaya başlamış…
Heather McManamy
Buzfeed News’e ile yaptığı röportajda, ‘Ben öldüğümde kızımın ve eşimin çok üzüleceğini biliyorum ve onları rahatlatmak için hiç bir şey yapamıyor olmak çok kötü hissetiriyordu’ diyen Bayan Heather.
Heather McManamy Eşi Jeff ve Kızı Birina
Kızının ve eşinin kaldıkları yerden devam edebilmeleri ve özellikle de kızının belleğinde kalabilmek için onu yanında hissetmesi için ve geçirecekleri zorlu süreçte onlara destek olabilmek neler yapabileceğini düşünmüş aklına, kızı Brianna’ nın hayatındaki dönüm noktaları için kutlama kartları oluşan bir kutu hazırlamak gelmiş.

Kanser Hastası Genç Anne 4 Yaşındaki Kızı

Hayatındaki tüm kilometre taşlarını videolarda dahil olmak üzere eşi Jeff ile birlikte hazırlamaya başlamış..
Heather McManamy ve Hayatından Kesitler
Kızı için hazırladığı 40 tane kutlama kartının içinde. Brianna’ nın okuldan mezun olduğu, ehliyetini aldığı gün, nişanlandığı gün, evlendiği ve ilk bebeğini doğurduğu gün ile ilgili tüm bilgilerin bulunduğu kısa kısa hayata yönelik tavsiyelerin bulunduğu, esprilerin paylaşıldığı, günlük durumlar için mesajlar, annelik ve emzirme konusunda tavsiyeler, dünyada ona mutluluk dileyen tam 40 tane kart..
35 yaşındaki Heather McManamy'nin hikayesi herkesi üzecek kadar gerçek ve duygulu
O kartlarla kendisi gittikten onları motive edeceğini umuyor ve aynı zamanda 13 yıldır evli olan McManamy, o kartları geride bir şeyler bırakmak için kanser diğer ebeveynlere ilham kaynağı olacağını umduğunu söyledi..
Heather McManamy ve Kızı Birina
Heather McManamy sadece özel günler için hazırladığı kartları; zor bir gününde okuması ve annesinin her zaman onunla gurur duyduğunu bilmesini anlatan, ilgiye ihtiyacı olduğu anlarda okunacak birkaç cümleden oluşan, kısa fakat iyileştirici notlar yazmış Brianna ya..
Birinaya hazırladığı notlar
Heather McManamy ve kızı
Anne insanlar ölüyor her şey bitiyor. Bana ölümümü eşim ve kızım için daha kolaylaştırabilmek adına hazırlanmam için bir süre verildi, bu da bir hediyedir.’ Seklinde konuşmuş..
35 yaşındaki Heather McManamy'nin hikayesi herkesi üzecek kadar gerçek ve duygulu
Heather meme kanseri araştırmaları için bir bağış toplama sayfasına başlatmış..
kanserle mücadele

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git