Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz Eşinden Ayrıldı

Aşk Doktoru olarak tanınan Mehmet Coşkundeniz, bir ay önce eşi Derya Coşkundeniz ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan Mehmet Coşkundeniz, Ata Demirer ile Özge Borak çiftinin evliliklerinin bitmesi konusu konuşulurken, kendisinin de eşinden boşandığını açıkladı.

Aşk Doktoru Boşandığını Açıkladı

Coşkundeniz evliliğinin boşanma sürecine nasıl geldiğini de anlattı :

Ata Demirer ile Özge Borak çiftinin boşanmalarının ardından, bu konuya çok kafa yorduğunu anlatan Coşkundeniz, her evliliğin kendi içinde problemler yaşadığını ve boşanmanın bir süreç olduğunu söyledi.

Çiftlerin bu sürece doğru kendiliklerinden geldiklerini anlatan Coşkundeniz, artık nedenlerini düşünmediğini de sözlerine ekledi.

Mehmet Coşkundeniz Eşi ile Boşandıklarını açıkladı

Dışarıdan aslında çok güzelmiş gibi görünen evlilikleri yürütmeye çalışırken, evlilik kurumunu kemiren birşeylerin olduğunu söyleyen Coşkundeniz, karşılıklı hataların ve iletişimsizliğin evliliği bitirebildiğini belirtti.

“Boşanma süreci de bu aşamada artık çiftlerin bunu farketmesiyle birlikte, geç kalınmış bir halin sonucu olarak ortaya çıkıyor ” diyen Mehmet Coşkundeniz, eşi ile birbirlerini hiç suçlamadıklarını söyledi.

Aslında başkalarının evlilikleri ile ilgilenirken kendi evliliğini ihmal ettiğini de sözlerine ekleyen Aşk Doktoru, geçtiğimiz ay pazartesi günü yayımlanan “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasının hemen ertesi günü boşandıklarını açıkladı.

Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz Eşinden Ayrıldı

İki çocuk sahibi olarak eşi Derya Hanım’la sık sık görüşeceklerini belirten Coşkundeniz, ayrılıklarının, kötü, küs ya da kavgalı bir ayrılık olmadığını söyledi.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git