Depremden koruyan duvar sistemleri

Depremden koruyan duvar sistemleri

Almanya’daki Lirefa firması, deprem anında evlerinizin duvarlarının dağılmasını önleyecek ve böylece en az hasarla depremden kurtulmanıza yardımcı olacak deprem duvar sistemini üretti. 1999 yılından 2005 yılına kadar deprem duvar sistemleri test aşamasını tabi tutuldu ve testler sonucunda başarılı sonuçlar elde edildi.

 Lirefa DDS, ismiyle tanıtılan deprem duvar sistemleri, cam lifler içeren dokuma kumaşlar ile üretiliyor ve bu sayede evlerinizin, ofislerinizin duvarları deprem anında esneme yaparak sizi depremin yıkıcı etkilerinden korumayı amaçlıyor. Lirefa DDS duvar sistemi, depreme karşı koruyucu görevinin yanında, Japonya ve Almanya teknolojilerinin birleşimiyle geliştirilen, lif maddeleri alev almayan kumaşlar içerdiği için olası yangın tehlikelerinde alev almama özelliği sayesinde de öne çıkıyor.

depreme dayanıklı duvar

Lirefa DDS, duvar sistemlerini mekânlarınıza döşeterek deprem ve yangın gibi büyük can ve mal kaybı yaşatan felaketlere karşı etkili bir önlem almak istiyorsanız, ev dekorasyonu aşamalarınıza gönül rahatlığı ile ekleyebilirsiniz. Zira Lifera DDS duvar sistemleri, tıpkı normal duvar kâğıtları kadar basit ve süratli bir şekilde duvarlarınıza uygulanabiliyor. Son derece, kokusu olmayan, uygulandıktan kısa bir süre sonra kuruyan Lifera DDS duvar sistemleri özellikle ülkemiz gibi deprem kuşağı içinde bulunan ülkelerde fazlasıyla talep görüyor.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git