Gülben Ergen Özgecan Aslan Adına Açılan Anaokulu Açılışı Esnasında Fenalık Geçirdi

Gülben Ergen Özgecan Aslan Adına Açılan Anaokulu Açılışı Esnasında Fenalık Geçirdi

Gülben Ergen kuruculuğunu ve başkanlığını üstlendiği Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ nin yaptırmış olduğu Özgecan Aslan Anaokulu‘ nun açılışını yapmak üzere Mersindeydi..

Bugün Mersin Akdeniz ilçesi Yakaköy mahallesinde açılan anaokulunun
açılışına eşi Erhan Çelik, dernek yöneticileri birlikte katılan ünlü sanatçı Gülben Ergen anaokulunda çocuklarla ilgilendi.. Yapılan açılış konuşmasından sonra anaokulunu açılış kurdelesi kesilirken birden fenalaşan Gülben Ergen olduğu yere yığıldı.. Eşi Ergen’i kucağında okulun içine taşıdı ve ambulans çağırdı. Sağlıkçıların yaptığı muayenede güzel sarkıcı Ergen’in tansiyonunun düştüğü, ancak durumunu iyi olduğu söylendi..

gülben ergen

Gülben Ergen daha sonra Twitter’dan bir açıklama yaptı ve   “Ben iyiyim.Olur bazen birikir yorgunluk üst üste gelir. Geçti bitti. Açtık Anaokulumuzu. Mersin den Adana ya, ve evimize İstanbul’a varacağız” dedi.

Özgecan Aslan

Özgecan Aslan,Mersin, Tarsus Çağ Üniversitesinde Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji  bölümü okuyordu..  Okuldan eve dönerken tecavüz girişimcisine direndiği için  minibüste öldürülmüştü. Anısına bir koşu düzenlenmişti, Voleybol şampiyonluğu Özgecan ve şiddete maruz kalan kadınlara adanmıştı.. Şimdide adına bir Anaokulumuz olmuş oldu..

gülben ergen olduğu yere yığıldı kaldı

anaokulu açılışında gülben ergen eşi ile mersindeydi

 

çocuklar gülsün diye

 

 

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git