Harika Sezon Gelinlikleri

Harika Sezon Gelinlikleri

Birbirinden şık gelinlik modelleri fikir vermek için galerimizde sizleri bekliyor, ünlü modacıların hazırladığı bu kreasyondan sizde beğendiğiniz modelleri arayıp bulabilir diktirebilir yada kiralayabilirsiniz.. Fikir alabilmeniz için sizlere en güzel modelleri seçmeye çalıştım..

İlk modelimiz tek omuzlu omuz kısımları ise sim işlemeli aynı işi yan kısmı da koymuşlar fazla abartmadan alt kısmı işe volanlı kabarık balık etek görünümlü şık bir gelinlik modelini hem önden hemde arkadan görebilirsiniz..

Bir diğer modelimiz oldukça narin üst kısmı ile dikkat çeken kabarık bir gelinlik modeli..

Tül ve dantellerle süslenmiş üst kısmı duvaklı alt kısmı kabarık şık bir gelinlikle devam ediyor galerimiz..

Tafta straplez gelinlik modelinde arka kısma mini fiyonklar yerleştirilmiş minik minik hafif kuyruklu harika bir gelinlik modeli..

Yine kuyruklu ve Fransız dantelli sırt kısmı tül detaylı çok şık bir gelinlik modelini de görebilirsiniz.

Yine dantelleri ile dikkat çeken arka kısmı yırtmaçlı sırt dekolteli düz dar gelinlik modeline uzun boylu ve kilolu olmayan bayanlar bayılacaklar..

Düşük omuzlu uzun kollu kolları dantelli baldırlara kadar dar olup sonra bollaşan gelinlik modelini arkadan da görebilirsiniz eminim çok beğeneceksiniz dedikten sonra daha fazlası için diğer modellerimize göz atabilirsiniz..

düşük omuzlu bustiyer kısmı işlemeli kabarık gelinlik modeli arkadan görünüm düşük omuzlu bustiyer kısmı işlemeli kabarık gelinlik trendi düşük omuzlu kabarık gelinlik modeli işlemeli kabarık duvaklı gelinlik modeli kabarık gelinlik modeli arkası dekolteli kolları dantelli kolları dantelli sırtı tül dekolteli dantel balık etekli gelinlik trendi arkadan görünüm

 

 

6 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 4.018 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git