Hediye Olarak Hangi Güzellik Maddeleri Verilebilir?

• Eğer küçükseniz ve henüz onun yükümlülüğü altındaysanız kendisinin ihtiyacı olan veya istediği şu veya bu kremi, ona alacağınızı düşünecektir, ama sonuç olarak siz ona ya bir pantolon ya da bir çift ayakkabı alacaksınız. Şu halde ona bu kremlerden bir tane sunmak için bu andan yararlanın. Eğer annenizin derisinin tipini bilmiyorsanız babanıza danışın; o derisinin yağlı mı, kuru mu, normal mi olduğunu bi­lecektir; satıcının tavsiyelerine de baş vura­bilirsiniz.
guzellik• Daha İleri bir yaştaysanız, hediyeniz olan güzellik müstahzarı kısmen psikolojik bir karakteri ortaya çıkaracaktır. Belki o an, biraz yorgun, biraz bezgin olabilir ve “bu da ne?” diyebilir, ama görünümü henüz canlı, kasları iyidir. Onda yeniden beğenilme duygusunu uyandırın, bu en iyi moral düzelticidir. Odazına girin, kullandığı maddeleri araştırın, eksiklerini belirleyin. Olanaklarınız eiverirse içinde her türlü makyaj malzemesinin yer aldığı bir güzellik takımı hediye edin.
• Şartlara göre, düzenli olarak cildini temizlemesi için hediye olarak bir güzellik enstitüsüne gönderebilirsiniz.
• Genellikle çok değerli olan bu tip bir hediyeyi vermekte tereddüt ediyorsanız, daha başka şeyler de sunabilirsiniz. Örneğin:
-Yüz kasları İçin küçük bir elektrikli masaj aleti.
-Parlak üç yüzlü aynalardan bir tane, bunlardan dev aynası, şayet gözleri 20 yaşındaki gibi değilse, iyi makyaj yapılmasını sağlayacaktır.
• Eğer çok gençseniz ve mali durumunuz sınırlıysa, çanta için küçük bir pudralık veya akıl danıştığınız takdirde her parfüme­rinizin size,tavsiye.edeceği güzelliğin ta­mamlayıcısı olan yeni bir parfüm alabilirsi­niz. Genellikle size parfümlerin bir eşanti­yonunu vereceklerdir. Bunun karşıtı bir durumda, ona nazikçe bunun anneniz için olduğunu açıklayabilirsiniz. Bu daha da iyi olur, çünkü bütün kalbinizle annenize yardımcı olmak istediğinizi ortaya koymuş olur

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git