Kabak Lifiyle Selülitlerden Kurtul!!!

Kabak Lifiyle Selülitlerden Kurtul!!!

Her kadının baş belası haline gelen  selülitlerden kurtulmak için önerilerimiz var..  Dengesiz beslenme, hareketsizlik, aşırı kafein ve günümüzün fast foot yiyecekleri yüzünden artık her yaşta ve her kiloda insanda rastlanan selülitle mücadele etmek artık mümkün aslında.. Artık kaderim diye düşünmeyin..

Laboratuvarlarda üretilen selülit kremleri, masajlar, mekanik cihazlar, doğal yolla ise sürekli egzersiz yapmak ve ucuz bir yöntem olan “Kabak Lifi” ile selülitlerinizden kurtulabilirsiniz..

kabak lifi selülite iyi geliyor

Dengesiz ve beslenme ve yaşam şekliniz düzenli değilse  selülitlere müdahale mutlaka gerekiyor.

Kabak lifinin selülitlerin çözümü için çok etkili olduğunu duymuştum..  Sizde bu liflerden edinin..

Yanı sıra defne sabunuyla defne yağı da alın, birde atkılı fırçası alın.. Düzenli kullandığınız taktirde 2 ay gibi kısa bir sürede selülitlerinizden kurtalacağınızı göreceksiniz..

defne sabunu

Kabak lifi kabakgiller familyasından banyoda mucizevi etkisi olan bir lif çeşididir.. Çok sert bir yapısı vardır bu yüzden akneye, batığa ve selülite iyi gelir..Peeling etkisi yarattığından vücudu ölü derilerden arındırır.. Kan dolaşımını hızlandırdığı içinde selülitle savaşır..

defne yağı

Nasıl kullanacaksınız..

Kabak lifi göreceğiniz üzere çok serttir…
Duşa girerken sıcak suyla ıslatın yumuşadıktan sonra lifi defne sabunuyla köpürtün, peeling etkisi yapacağı için yüzünüzden başlayıp, tüm vücudunuzu güzelce keseleyin, keseleme işlemi bittikten sonra selülitlitli bölgelerinize yeniden aşağıdan yukarı dairesel hareketler şeklinde 5 dakika masaj yapın..

selulit
Banyodan çıktıktan sonra kurulanın ve at kılı fırçasıyla selülitli bölgelerinizi aşağıdan yukarı doğru tarayın..
Defne yağı ile selülitli bölgelerinizi güzelce yağlayın..

Dogal Lif Kabak Banyo Vücut Kesesi
Tabi ki bu sürece bol bol su içmeyi ve elinizden geldiğince yürüyüş yapmayı da ihmal etmeyin ki kesin sonuca ulaşasınız…
Lif olarak banyoda artık kabak lifi kullanın eğer teninizin kuruduğunu hissederseniz defne yağı ile teninizi nemlendirin.. Selülitli hanımlar bu sayede selülitten tamamen kurtulacağınız için şiddetle tavsiye edilir..

Kabaklifi kesesini defne sabun ve yağını aktarlardan alabilirsiniz..

Selülitsiz günler dileğiyle..

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git