Yatarken İçeceğiniz Bu Karışımla Haftada 4 Kilo Verin (Göbek Yağı Yakma)

Göbek yağları tıpkı basen gibi son derece inatçıdır, eğer zamanında müdahale edilmezse bir ömür size eşlik eder. Pek çok egzersiz girişiminde bulunup sonuçları hüsran olduysa, belki de izlediğiniz metod yanlıştır.

Örneğin bir karışım olsa ve gece yatmadan bunu tüketseniz ve haftada 4 kiloya kadar üstelik göbek bölgesinden yağ yaksanız nasıl olur? Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Kim bilir yazının devamında böyle bir tarif ile karşılaşabilirsiniz.

Eğer bu içecekle 1 hafta boyunca yeme içmenize dikkat ederseniz 4 kiloyu garantileyeceğiniz gibi fazlasını da vermeniz mümkün. Hem de uyurken, ben bu tarifi ve uygulamayı çok sevdim, tıpkı pek çoğunuz gibi ben de bu sihirli karışımı denicem.

Nasıl olsa kaybedecek pek bir şeyim yok. Hiç bir sonuç alamazsam motive olurum, bir de böyle düşünmek lazım değil mi? Şimdi gelelim mucize karışıma.

  • 1 çay kaşığı tarçın
  • 2 çay kaşığı bal
  • 1 su bardağı su

Çaydanlıkta suyu kaynattıktan sonra 1 su bardağına aktarın, üzerine 1 çay kaşığı tarçın ve 2 çay kaşığı bal ilave edin karıştırın. İçilecek sıcaklıkta her gece yatmadan hemen önce tüketin.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git