Behlül Aşkı Neşe’yi İşinden Etti

“Aşk-ı Memnu” dizisiyle ün kazanan Behlül (Kıvanç Tatlıtuğ) ile adı aşk dedikodularına karışan “Uçuş Keyfi” programının sunucusu Neşe Sapmaz, bu aşk dedikoduları yüzünden işinden oldu.

“Uçuş Keyfi”nin yeni sunucusu, daha önce TV8’de “Geniş Ekran” adlı sinema programı sunan Bilge Andaç Gülseren oldu. Kıvanç Tatlıtuğ’un 2 hafta önce sabaha karşı arabasıyla evine bıraktığı Neşe Sapmaz, hakkında çıkan haberler nedeniyle “Uçuş Keyfi”nin yapımcısıyla problem yaşamıştı. Bütün ikazlara rağmen basına demeç vermeyi sürdüren Sapmaz, en sonunda işinden oldu.

Uçuş Keyfi’nin yapımcısı M. Gün, havacılık programı yaptıklarını fakat magazin ağırlıklı çıkan haberler sebebiyle ciddi sıkıntı yaşadıklarını dile getirdi. Sapmaz’ı, olayın unutulması için herhangi bir açıklama yapmaması hususunda iki üç kez uyardığını söyleyen Gün, “Neşe Sapmaz, ikazlarımıza rağmen açıklamalarını sürdürerek ‘Uçuş Keyfi’nin farklı biçimde anılmasına neden oldu. Daha çok yıpranmamak amacıyla yapım ekibi olarak bu şekilde bir karar aldık.” şeklinde konuştu.

nese-sapmaz

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git