Seda Sayan ve Konuk Koltuğunda Atatürk

Seda sayan kısa bir süre uzak kaldığı ekranlara özel bir kanalda sabahları eğlence kadınlara dönük programı sunmaya başlayarrak tekrar geri döndü. Programına hafta içi her gün farklı sanatçılar çağırarak stüdyodaki konuklarını ve ekran başında izleyen seyircilerini şarkılar türküler eşliğinde eğlendirmeye çalıştığı bir program yapıyor şu sıralar.

Ancak dünkü programına sevgili Seda sayan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı olması sebebiyle konuklarını ağırladığı koltuğa bal mumundan yapılmış bir Atatürk heykeli koydu. Müjdat Gezen Şehir Tiyatrosundan getirilen Atatürk heykeli program boyunca koltukda durdu. Program boyunca Atatürk’ün sevdiği şarkılar söylendi. Atatürk kıyafetleri defilesi sergilendi. Bunlar yaşanırken de kameralar sık sık Atatürk’ün bal mumundan yapılmış konuk koltuğunda oturur pozisyonunda duran heykele zumlandı.

Bu davranışıyla izleyenlerin olumsuz eleştirilerine hedef olan Seda Sayan kendisini savundu. Bal mumundan yapılan Atatürk heykelinin daha öncede Ali Şan ve Çağla Şikel’in programında da görüntülendiğini o zamanlar tepki verilmeyip,  şimdi kendisine bu tepkinin neden verildiğini anlamadığını söylediği beyanatları yer aldı internet gazetelerinde.

Haberin yer aldığı bir çok internet sitelerinde yorumcuların ve bazı gazete yazarlarının yorumlarına bakılırsa Seda Sayan Atatürk’ün bal mumundan yapılmış heykelini konuk koltuğuna oturur şekilde taşıması sonucu bir süre daha eleştirilecek gibi görülüyor.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git