Ünlü Sanatçı Emrah Mutlu Kaya‘ya Yardım Etti.

Ünlü Sanatçı Emrah Mutlu Kaya‘ya Yardım Etti.
Bir televizyon yarışma programına katıldığı için başından silahla vurularak ağır yaralan ve hayatı kararan Mutlu Kaya’ ya sürpriz bir isim yardım elini uzattı.. Sanatçı Emrah herkesin gönlünü fethedecek bir davranışta bulundu.
Uzun zamandır gündemde olan telif hakları ile ilgili harekete geçen Emrah şarkı yarışmalarında izinsiz kullanılan eserleri için dava açacağını ve eğer bir davaya konu olmak istemiyorsanız eserlerimden doğan telif haklarımı hemşehrim Mutlu Kaya’ nın hesabına yatırın dedi..

emrahtan mutlu kayaya jest

Emrah Bodrumda bulunan yazlığını da Suriyelilere açmıştı, sonrasında bir yardım eli olarak Mutlu Kaya’ya yardım etme kararı aldı.. Ünlü sanatçı Emrah TV 8 de ki yarışmalarda şarkılarının izinsiz kullanıldığı için yaklaşık 1 ay önce TV 8 e ihtarname çekmişti ve “Hemen telifimi ödeyin” demişti..

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-09-03 03:31:04Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

‘Makbuzları Bana Gönderin’…

Ünlü şarkıcı Emrah TV8’ in yöneticileri ile yaptığı görüşme neticesinde bir uzlaşmaya vardı.. Emrah “Telif haklarımı bana değil, hemşehrim Mutlu Kaya’nın açılmış olan hesabına yatırdıktan sonra makbuzlarını da bana gönderin” dedi.

mulu kaya

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git