Survivor All Star 2015 şampiyonu Turabi Çamkıran oldu..

Survivor All Star 2015 şampiyonu Turabi Çamkıran oldu..

Aylarca süren maratonun sonuna gelindi..Final bölümüyle bu gece biten yarışmanın Şampiyonu belli oldu.. Survivor All Star 2015 şampiyonu Turabi Çamkıran oldu..Geçen yılda birinciliği alan Turabi bu yılda Merve Aydın ile final koltuğuna oturdu ve 1.liği bu yılda kimselere bırakmadı…. 1988 yılında Mersin, Erdemli’de doğan Turabi Break Dansa merak saldı yeteneğini geliştirmek Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü’ nü bitirdi..
Turabi Çamkıran aynı zamanda 2008 yılında “Benimle Dans Eder Misin ?” dans Yarışmasına katıldı. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’ in jüri olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya da katıldı. Bir çok ünlü sanatçı ile klip ve konser organizasyonlarında dansçılık yaptı…
Turabi Çamkıran halk oylaması ile Survivor All Star 2015 şampiyonu olmayı başarmıştır..
3 Temmuz Cuma akşamı TV 8 de Kıbrıs’ dan canlı olarak yayınlanan programda SMS oylaması sonuçlarına göre bu yılın şampiyonu belli oldu ve şampiyonluk koltuğuna Turabi oturdu. Ödül olarak ise Survivor birincisinin büyük para ödülü 500 bin lira ödülü hak etti..
turabi çamkıran kimdir survivor 2015

turabi çamkıran

turabi

tutabi merve aydın

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git