Bellona Yatak Modelleri ve Fiyatları

Bilindiği gibi Bellona mobilya alanında öncü ve lider markalardan bir tanesidir. Sitemizin mobilya bölümüne yatak modelleri eklemeyi düşünürken hangi markayı ekleyim diye düşündüm ve aklıma Bellona geldi ilk olarak.  Yatak modellerini incelediğimde gerçekten de çok hoş ve estetik modellerle karşılaştım. Aşağıda siz değerli www.kadinlarsitesi.com takipçileri için Bellona mobilyanın en güzel yatak modellerini ve bunların fiyatlarını derledim.

bellona almina yatak fiyatı: 300 tl

bellona no stress yatak modeli fiyatı: 120 x 120 420 tl

bellona orion yatak modelleri fiyatı: 120 x 120 259 tl

bellona yatak modelleri

bellona yatak modelleri (Twinjoy Yatak) fiyatı: 311 tl


bellona yatak bodyform fiyatı: 120 x 120 : 560 tl

Eveet yatak modellerimiz bunlar. Yatak modelleri ile ilgili görüşlerinizi aşağıda yorum bölümüne yazarsanız çok sevinirim. İlerleyen zamanlarda Yataş yatak modelleri, İstikbal yatak modellerini de mobilya bölümümüzde sizlerle paylaşacağım. Bizi takip etmeye devam edin lütfen.

PAYLAŞ
Bellona Yatak Modelleri ve Fiyatları Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Ayşe Yalçınkaya dedi ki:

    Ben istanbul Ümraniye’den yavrulu bellona yatak aldım orion yatakla birlikte verdiler en iyisi en rahatı olsun istemiştim yok full ortopedik yok çok rahat diye sattılar hiç rahat edemedi annem hergün ağrı ile uyandı geçmeyince 5. Gün değişim istedim kabul etmediler ama dedim katoloğa 30 gün iade yazmışsınız kampanyamı yataklarımız onlar efendim onda yok dediler şu an üzerine yorgan serip yatıyoruz ben de bellona büyük bir marka diye güvenip almıştım daha hayatta almam da aldırmam da bu arada ben de öğretmenim

  2. DURSUN ULUSAL dedi ki:

    DURSUN ULUSAL ADAPAZARINDA ÖĞRETMENİM 2008 YILINDA ALAYLI TİCARETTEN KAPRİS MARKA BİR YATAĞINZI ALDIM ÇOK GEÇMEDEN YATAĞIN İKİ TARAFI DA EZİLDI ORTASI NDAKİ YAYLAR BİZİ RAHATSIZ ETMEYE BAŞLADI.BEN 90 KG HANIM SA60 KG DIR.SERVİSE ŞİKAYET ETTİK BEN YOKKEN GELDİLER HANIMA YATAĞI ÇEVİRME ŞEKİLLERİNİ TARİF ETTİ GİTTİLER.O ZAMANDAM BERİ YATAĞIN ORTASINA YATTIM DİĞER TARAFLAR GİBİ ORASI DA EZİLSİN DİYE FAKAT OLMADI.BU YÜZDEN HANIMLA DA ÇOK KERE ATIŞTIK.BENDE GEÇEN HAFTA YENİ BİR YATAK ALDIM.BOYDAK KURUBU REKLAMLA VAR OLDU VE HALA ÇOK BÜYÜK REKLAM HARXCAMALARI YAPIYOR AMA ÜÇ KURUŞLUK YATAĞI DEĞİŞTİRMEYE YANAŞMADI.BEN VE BENİM GİBİLERİN OLUMSUZ TANIDIMLARININ KENDİLERİNE DAHA ÇOK KAYBETTİRECEKLERİNİ DÜŞÜNEMİYORLAR MI.İNANÇLI İNSANLAR KAZANSIN DEYİP HANIMA RAĞMEN ALDIĞIM BU MARKA YÜZÜNDEN HALA ATIŞIYORUZ.BİLMENİZ YARARLI OLUR DİYE YAZDIM. 0536 5121595

  3. Erdem Baysu dedi ki:

    No stres yatağını alanı 1 gün oldu ve ilk gün için henüz bir memnuniyet oluşmadı!Biraz daha bekleyip yorumumu netleştireceğim!

Sayfa başına git