Bir Erkeği Çileden Çıkartmanın En Etkili Yolları?

Erkekleri sinirlendirmek kadınların en uzman oldukları konular arasında aslında. Bunu kimi zaman bilmeyerek yapıyor olsak bile, çoğu zaman aslında erkekleri nelerin çileden çıkarttığının farkındayız. Kalplerini kazanmak çok kolay gibi görünse bile, bir erkeği kendinden soğutmakta o kadar kolay.

En çok neler çileden çıkartıyor erkekleri?

Malum gururları ön planda olan erkekler, kendisi ile dalga geçilmesinden, insanların yanında rencide edilmekten, kale alınmamaktan hiç hoşlanmıyorlar. İlişkide oldukları kadının, onu önemsemez şekilde davranmasından ve rahatsızlığını belirttiği konularda ciddiye alınmadığını fark etmesi de en çok sinirlendikleri şeylerden..

Erkekliğinin hissettirilmemesine de hiç tahammülleri yok, arzu edilmediğinin belirtilmesi, yakışıklı değil ama sempatik olduğu ifadeleri gibi, çocukmuş gibi davranılması onları gerçekten kötü etkiliyor.

Sevdiği kadının kendine özen göstermemesi, bakımsız görüntüsü erkeği kendinden soğutmanın en etkili yöntemlerinden. Çoğu erkeğin, çok bağlı olduğu kumandası ve gazetesinin elinden alınması, ortalıktan kaldırılması, kapı önünde ya da otomobilde dakikalarca beklemek, aradığı şeyi koyduğu yerde bulamamak, önceden giymek istediğini belirttiği gömleğinin ütüsüz olduğunu görmek gibi davranışlar, erkeğe yeterince önemsenmediği hissini veriyor.

Erkeklerde kadınlar gibi, karşı tarafın davranışlarını içinde biriktiren bir varlık. Bir gün bir anda hayatınızdan çıkıp gitmek isteyen bir erkek olursa.. Bu davranışlardan bir çoğunu belli aralıklarla yapmış olduğunuzu fark edeceksiniz..
Papatya Somer

PAYLAŞ
Bir Erkeği Çileden Çıkartmanın En Etkili Yolları? Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. damla dedi ki:

  bu stratejiler herzaman her ınsanda aynı dıll kıı

 2. fatma güllllllllllll dedi ki:

  ya iyi guzel de birileri bana ilkeri nasıl tavlıcamı da yazsın:)))

 3. selen dedi ki:

  Duygu Han. haklı bende katılıyorum Değer verilince iş farklı oluyor.Sonrada benle ilgilenmiyorsun eee her gelenin kalkıyor biryerleri bizde birdaha yasamayalım diye eskisi gibi davranmıyoruz tabiki Herkez erkek için gecerli değil şans işte:D
  kendinize iyi bakın

 4. hande dedi ki:

  neden böyle bir yöntemde bulunalım ki bayağı saçma

 5. kıymet anlamaları için illaki kaybetmeleri gerekiyo !!! dedi ki:

  kıymet anlamaları için illaki kaybetmeleri gerekiyo !!!

 6. DUYGU dedi ki:

  Bu kadarda sevgimizi değer verdiğimizi gösterdiğimizde kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıp yine sıkılıp ya ben neymişim be ,ben daha iyilerini bulurum diyerek yine hayatımızdan çıkıp gidebiliyorlar,ama bilmiyorlarki bu paylaşımlar sevgi ile olur,aradığını başkalarında bulamayıncada tekrar geri dönmeye çalışıyorlar ama işte o an intikam zamanı sıra size geliyor ya elinde oynat,yada arkana bile bakma karar sizin,iyi haftalar.

Sayfa başına git