Erkeklerden Kadınlara Altın Tavsiyeler !

Erkekler kendileriyle ilgili kızları uyarmak isteselerdi ne anlatır ve nasıl öğüt verirlerdi? Biz de kadinlarsitesi.com olarak sizler için araştırıp derlediğimiz bir kaç öneride bulunmak istiyoruz. Genç kızların ilgiyle okumasını umuyoruz.


Kur yapan erkek değişebilir

İlişkinizin ilk zamanlarında kur yapan erkek ile ilişki yaşadığınız erkeğin birbirinden farklı olduğunu düşünüyorsanız; erkekler kur yaparken farklı görünürler, onların her hareketini iyi analiz edin.

tavsiyelerSaplantılı aşkın keyfini çıkarın

Bazı erkekler duygularına çok fazla yenilirler. Bu durum, size deli gibi, saplantılı bir aşk duyduğunun işaretidir. Ona karşı nazik ve dikkatli davranın.

İkna edici olabilirler

Erkekler araştırmacı yönlerini karşılarındaki kişiyle genelde flört ettikleri kadın ile bastırmak isterler. Siz de kendinize özel bir kontrol mekanizması geliştirin ve yeri geldiğinde ‘Hayır’ demeyi öğrenin. Hazır olmadığınız hiçbir konuda ikna etmesine izin vermeyin.

Erkekler zaman zaman yalan söyler ?

Bir erkeğin ne zaman yalan söylediğini bilmelisiniz. Yalan söylediğini nasıl anlarsınız? Yerinde duramaz, göz temasından kaçınır, ses tonu değişir, olmadık yerde burnunu çeker, omuzlarını kaldırır, ayağıyla tempo tutar, kendini savunmaya çalışır, konuyu değiştirmeye çabalar, sürekli espiri yapar. Bu durumda yalanı anlama yeteneğinizi geliştirmeniz zor olmasa gerek.

PAYLAŞ
Erkeklerden Kadınlara Altın Tavsiyeler ! Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. imoo =) dedi ki:

  erkeklerle ilgili herşeyi öğrendim nerdeyese =) 😛 güsel bi site 🙂

 2. irem dedi ki:

  bence herşey çok güzel ve açık anlatılmış. bunun içinde teşekkür etme isteğini görüyorum kendimde. bu yüzden ellerinize sağlik teşekkürler.

 3. sümeyra dedi ki:

  süperr bir site erkeklerle ilgili aradıgmız hersey varr kardesim:D:D

 4. nuri küçük dedi ki:

  bu yalan konusunda tamamen abartı ve alakasız ben şimdi 100 kadına gelipte yalan sölesem en fazla 5 i çakar durumu 😀 ve o belirtilerden hiç birini dahi yapmıyorum 😀 ama zaten yalanda sölemiyorum herzaman dobrayımdır dogruluk en güzeli batıcaksa baştan batmalı yalan nereye kadar gidicek sanki :D:D ha açıklamadan sonra bu dip notum ne denli güvenilir oldu bilemicem ama gerçektende öle D:D

 5. ecem dedi ki:

  çok kibarsınızzzz (!)

 6. emrah dedi ki:

  Bir digeride unutmayinki siz (kizlar) icin yapamiycaklari sey yoktur.

Sayfa başına git