Erkekleri Cezbetmek Sizin Elinizde

Cinsler arasında hep birbirlerini etkileme çabaları süregelmiştir yüzyıllardır. Kadınların etkileyici görünüme, etkileyici konuşma tarzına hatta hal ve tavırlarına daha fazla önem verdikleri bilinir. Buna rağmen kadınlar daha fazla nasıl etkileyici olabileceğinin merakı içindedir, araştırır ve yeni yöntemleri öğrenmeye çalışır. Bu yüzden biz de kadinlarsitesi.com olarak sizler için daha etkileyici olabilmenizi sağlayacak önerilerde bulunuyor ve yardımcı olmasını umuyoruz.

– Dudaklarınız için kullandığınız parlatıcıların yapışkanlığı şikayet konusu olabilir yalnız tüm erkekler kadınlarda ıslak görünen dudakları çekici bulurlar.

– Dağınık olur erkeklerin çoğunluğu ve eşyalarının düzenlendiğini görmek hoşlarına gider. İlginçtir hem dağınık yaşarlar hem de düzenli olmasını isterler.

CBR002519– Biz kadınlar çantalarımızı ihtiyaç duyacağımız her malzemeyle doldururuz. Erkekler ağırlığına dikkat çekse de tedbirli oluşumuzdan etkilenirler.

– Hiç beklemedikleri bir anda çalan telefon ile sesinizi duyurmanızdan çok etkilenirler her ne kadar belli etmeseler de onu düşündüğünüzün göstergesidir bu tatlı sürpriziniz.

– Eller çoğu erkek için etkileyicidir, özellikle yumuşacık ve hoş kokulu krem kullanılırsa mest olurlar. Çamaşırsuyu kokan ve yıpranmış eller itici olabilir. Ayrıca vücudunuzda da parfümlü kremler kullanırsanız mis kokular son derece cezbedici etki yapacaktır.

– Kadınlar korunmayı, erkekler de korumayı isterler. Erkeklere koruyucu olduklarını hissetirmek onore olmalarını sağlar.

– Bakımlı kadına hayran olurlar. Masraflı olduğunu düşünseler de kadınların bakımlı olmasını isterler. Abartılı görünümler itici olabilir erkekler için, bakımlı ve sade hatta doğal görünümler çok etkileyicidir. Ojeli tırnakları beğenirler yalnız çok uzun tırnak ve iddialı renkte oje olmamalı.

– Kadınların, sahip oldukları her şeye özen gösterici yaklaşımları sadakate verdikleri önemi de gösterir, kadınına güvenmek ister.

– Hayatında her alanda başarılı, güçlü, ne istediğini bilen aynı zamanda yardımsever kadınlar hep cezbetmiştir erkekleri. Çocuklarla iletişimleri kuvvetli kadınları da severler.

– Ara sıra da olsa erkeğinizin tişört ya da gömleğini giyebilirsiniz, bundan çok hoşlanacaktır.

– Zaman zaman özel eşyalarınızı emanet ederek duyduğunuz güveni ispat etmiş olursunuz, gözlerine baktığınız da etkilendiğini görebilirsiniz.

– Özel hazırlanmış romantik ortamlara duyarsız kalıyormuş gibi görünse de evinizin en güzel bölümünde muhtelif yerlere konulup yakılan kokulu mumlar ve soğutulmuş kırmızı şarap son derece baştan çıkarıcıdır.

– Ara sıra çok ileri gitmeden tatlı inatlaşmalar ve çocuksu küsmeler genelde tüm erkekleri cezbeder. Herşeylerine evet denilmesi sıkıcı olabilir, çünkü kendileri özellikle inatlaşırlar unutmayınız.

– Şıklığınızı tamamlaması ve daha zarif görünümler elde edebilmeniz için yüksek topuklu ayakkabılar giyebilirsiniz, yalnız yürümekte zorlanıyorsanız kötü bir görüntüye sebep olacağından erkeğiniz de rahatsızlık duyabilir. Sizin zarif ve doğal olmanız yeterlidir etkilenmesi için.

– Yemeklerde lezzete ve değişikliğe ayrıca zarif masa düzenine bayılır erkekler. Değişik ve seveceği yemekler hazırlamanız sizin vazgeçilmez olmanızı sağlayabilir.

– Duygusallığınızı yansıtıyor olmanıza önem verirler, sizden kendilerine ait duygularınızı öğrenmeleri hoşlarına gider, çünkü erkekler duygularını ifade etmeye zorlanırlar. ‘Seni seviyorum’ diyememelerinin en güzel örnek olduğu gibi.

– Erkekler için, kadınların ilişkilerine önem verdiklerinin göstergesi giyimlerine ve hazırladığı yemeklere gösterdiği özendir.

– Seks oyunlarında baştan çıkarıcı olabilirsiniz ama seksi bakış ve mimikler, seksi ses tonu ile konuşmalarınızı şehvetli bulur ve çok etkilenirler.

– Erkeklerin alışkanlıklarına ve keyif aldığı şeylere hoşgörülü yaklaşılması olumlu karşılanır.

– Kadınları banyoda izlemek te zevktir erkekler için, kadınları banyo yaparken hayal etmek dahi hoşlarına gider.

– Bazı özel günler vardır erkekler hatırlatılmasından hoşlanmaz belki ama kadınların özel zamanları unutmamış olmasına da önem verirler.

– Dışarı çıkacağınız zamanlar hazırlanma süresinde erkekler sıkıntıya girse de, kadınları üzerini değiştirirken izlemeye de doyamazlar.

– Sadece kendisinin duymak istediği şekilde ona hitab edebilirsiniz, başkalarının yanında özel hitabları kullanmadığınız sürece etkileyici olabilir.

– Erkekler romantik anlarda hoş müziklerden etkilenirler.

– Belki sorulduğunda söylemeye çekinirler ama genel olarak erkekler kadınların kalçalarını etkileyici bulurlar.

– Eğer bir erkek gerçekten sevdiyse, sevdiği kadını uykudayken izlemenin keydini hiçbir şeyle ölçemez.

– Hiç beklemedikleri bir zamandaki sürprizlerden çok hoşlanırlar.

– Çoğunlukla makyajlı ve giyimine özen gösteren kadınlar çekicidir, yalnız sizi seven bir erkek ev işleri yaparken de en doğal halinizle sizi çekici buluyordur emin olun.

– Erkekler konuştuklarında onu dinliyorsanız ne mutlu size, değer verdiğinizi ispatlıyorsunuz.

Kadınların en doğal en masum, en çocuksu yönleri hep erkekleri çok etkilemiştir. Gözlerinizdeki ışıltı ve yüzünüzdeki masum tebessümü görmek vazgeçilmezdir.

– Erkeğinizi en iyi şekilde temsil ediyor olmanız son derece önemlidir, bu sayede aranızdaki bağın güçlendiğini düşünebilirsiniz.

– Erkekler… yeri gelir çocuğunuz gibi yemek yedirilmesinden de hoşlanırlar.

– Erkekler kendilerini destekleyen ve en kötü anlar da dahil her zaman yanlarında olan kadınlara bağlanırlar.

– Özel olarak aldığınız iç çamaşırları, onların kendilerini özel hissetmelerini sağlar ve çok etkilenirler.

– Paylaşım önemlidir, her konuda her şeyi paylaşabildikleri kadınları etkileyici bulurlar.

– Hasta olduklarında çocuk gibidirler, sürekli yanlarında olan ve özel bakım ile ilgilenen kadınları severler.

Erkeklerin Hoşlanmadığı Davranışlar

Bazı davranışlar vardır erkekler arasında kadınsal davranış olarak nitelendirilir, işte bu tür davranışlar size olumsuzluk olarak dönecektir… aman dikkat.

– Dışarı çıkarken mutlaka üzerine kalın giysiler almalısınız, zira bile bile üşüyor olmanız ve yakınmalarınız onları çileden çıkarmaya yetecektir.

– Eğer bir şeye kızıpta tepki gösteriyorsanız mutlaka sebebini açıklamalısınız, aksi takdirde anlaşılmadığınızı iddia etmek çok da doğru olmaz.

– Herhangi bir konuda tartışırken asla geçmişte yapılan hataları gündeme taşımamalısınız, büyük hata olur.

– Diyet yaparken kontrolsüz yemek yeme isteğinizi gördüğünde uyarabilir, sakın yeme isteğinizi bastıramamış olmanın suçluluğuyla tepki vermeye kalkışmayın.

PAYLAŞ
Erkekleri Cezbetmek Sizin Elinizde Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aysel dedi ki:

    Men ne etsemde yoldaşım mene yaxin durmur yalvariram mene komey edin

Sayfa başına git