Flaş Deniz Seki’nin Yakalanmasına Yardımcı Olan Kişi Ortaya Çıktı!

İhbar eden kişinin kim olduğunu duyunca  ŞOK OLACAKSINIZ!

  Deniz Seki’nin yakalanması ile ilgili detaylar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün her yerde aradığı ünlü Deniz Seki cep telefonu kullanmadığı için polisin işi oldukça zorlaştı..   Sevgilisi Faruk Salman’ı takibe alan polis yine sonuca ulaşamadı çünkü oda cep telefonu kullanmıyordu..

Deniz Seki’ nin sevgilisi olan Faruk Salman’ ın babasının polisle işbirliği yaptığı öğrenildi. Kanal D Ana Haber’de Cüneyt Özdemir haberin detaylarını paylaştı… Hasta ziyaretine  giden oğlunu polise ihbar eden baba oğlunun takibini sağladı..  Esenyurt’ taki Alkent 2000 sitesine giden Faruk Salman Deniz Seki’ nin de burada olabileceğini düşünen polis ekipleri Deniz Seki’ nin hangi bölümde kaldığını belirleyebilmek için 15 sivil polisi 20 gün boyunca sitede site hizmetli görevlisi gibi çalıştı, bu çalışmanın sonucunda Deniz Seki’ nin kaldığı yer belirlendi ve yapılan operasyonla Deniz Seki ile sevgilisi Faruk Salman gözaltına alındı..

Deniz Seki

Deniz Seki

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aranan 168 gündür de firari olan Deniz Seki İstanbul’da bir villada yakalandıktan sonra  Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ nda ilk gecesini geçirdi, sürekli ağladığı ve uyuyamadığı için yorgun görülen Deniz Seki için cezaevinin psikoloğu çağrıldı.

Deniz Seki Esenyurtta yakalandı

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git