İpek Açar Duygusal Bir Mesaj Yayınladı

Geçtiğimiz 3 Nisan günü hayattan ayrılan ve ailesi başta olmak üzere tüm sevenlerini üzüntüye boğan, usta müzisyen Kayahan’ın acılı eşi İpek Açar bir mesaj yayınladı.

İnstagram’da paylaştığı bir fotoğrafın altına yazdığı mesaj ile, kendisini merak edenlere seslenen İpek Açar’ın mesajı oldukça duygusal.

İpek Açar mesajında, yanında olan ve bu zor günleri atlatmasına yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür eden İpek Açar, sözlerine şöyle devam etti:

İpek Açar Bir Mesaj Yayınladı

“Bütün kelimeler yetersiz şu anda ve söylenecek ne çok şey var aslında, bir tek seni sevdiğimizi bilmen yeter…Lütfen”
Tüm paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Tarifi zor günler yaşıyoruz fakat sizlerin desteği ve sevgisi hakikaten güç veriyor. Arkamızda bir sevgi ordusu var gibi hissediyorum bu paha biçilmez birşey.” yazdı.

Kendisini soranlar ve merak edenler için de; “Daha iyi olacağım inşallah zamanla ve hayatta aldığım en güzel hediye kızıma, aileme, dostlarımıza ve müziğe sarılarak. Kalbimde ve şarkılarda kıymetlim Kayahan’la birlikte olarak.
Tekrar başsağlığı dilekleriniz ve tüm desteğiniz için çok teşekkürler. Kayahan’ın da dediği gibi yolu sevgiden geçen herkesle bir gün bir yerde buluşmak dileği ile…” sözleriyle mesajını tamamladı…

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git