Kil Maskesi

Son zamanlarda kozmetik alanında adından sıkça bahsettiren Sürentürk Şirketler Grubu piyasaya yepyeni bir ürünle girdi: Kilden Sıkılaştırıcı Maske. Aslen madencilik alanında faliyet gösteren Sürentürk Şirketler Grubu kil maskesini bizzat kendi madenlerinden üretiyor. Ürünün alerjik hiçbir madde içermemesi ve tamamen doğal minerallerle sudan oluşan yapısı, içinde 36 çeşit mineral bulundurması kil maskesinin en önemli özellikleri arasındadır.

Kilin Faydaları Nelerdir?

Vücudumuzu bütün dış faktörlerden koruyan cildimizin düzenli olarak bir bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakımı sağlayacak en iyi yöntemlerden biri de kil maskesi kullanımıdır. Kil maskesi ciltte birikmiş bütün ölü hücreleri derinlemesine temizler ve cilde canlanlık, parlakllık, pürüzsüzlük ve gençlik kazandırır. İleri yaşlarda oluşan kırışıklıkları da büyük oranda giderir. Cildin daha sıkı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Cildi Yağlardan arındırır. Cilt gözeneklerini temizler. Kil, cildi rahatlatır, sivilce, akne, siyah noktalar gibi cilt sorunlarını tedavi eder ve cildi kurutarak bu sorunların giderilmesini sağlar. Ayrıca kil, saça uygulandığında kepeklenmeyi önler ve saça canlılık kazandırır.

Kısaca, Kilden Sıkılaştırıcı Maske bir nevi gençlik iksiridir diyebiliriz.

Kilden Sıkılaştırıcı Maske Nasıl Kullanılır?

Kil maskesi, temiz ve kuru cilt üzerine, göz çevresi ve dudak bölgesi hariç, ince bir tabaka halinde, krem gibi sürülür. Yüzünüze sürdüğübüz kil otuz dk’yı geçmeyecek biçimde kuruyana dek beklendikten sonra suyla yıkanır. Haftada 2-3 defa kullanımı tavsiye edilir..

Kilden Maske Sadece Yüze mi Uygulanır?

Hayır, Kilden yalnızca yüze değil, bütün vücuda ugulanabilir. Boyun ve dekolte bölgesi, kol,sırt, göğüs ve bacaklara tatbik edildiğinde cilt çok daha pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşur. Ayrıca saçlara uygulandığında saça canlılık ve parlaklık da kazandırır.

Kilden Maske ile Selülitten Kurtulmak Mümkün mü?

Evet, kadınların en büyük sorunlarından biri de elbette selülit. Bu sorunun giderilmesinde de kil son derece etkili. Selülitten kurtulmak İçin; Selülitli bölgeye kili bir krem sürer gibi ince bir tabaka halinde uygulanıp, yaklaşık yarım saat bekletilmesi gerekiyor. Bir süre sonra sorunlu bölgenin pürüzsüz bir hale geldiği görülecektir.

Kilden Maske Ücreti Ne Kadar?

1 adet kilden maske 49 tl, 2 adet kilden maske ise 80 tl’dir. Ayrıca kargo ücretsizdir.

Kilden Maske Siparişini Nasıl Verebilirim?

Şu adresten sipariş formunu doldurarak kolayca ürüne ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git