Siğillerden Kalıcı Olarak Kurtulmanın 6 Yolu

Siğiller, birçok insanda bulunur. Bu, sarımsı bir yapı olarak ortaya çıkan ve gözler ve göz kapaklarının etrafında kötü bir görünüme neden olan durumun adıdır. Bunlar iyi huylu tümörlerdir, endişelenecek bir şey değildir, ancak çok rahatsız edici ve kötü estetik bir görüntüye neden olur.

Burada sayfamızda siğilleri herhangi bir kötü yan etki ve kalıcı iz bırakmadan temizlemek için size bazı doğal yöntemler sunuyoruz. Başka yöntemler de var fakat onlar iz bırakabilir ve durumdan tamamen kurtarmayabilir sizi. Bu doğal ilaçlar, koterizasyondan bile daha fazla yardımcı olabilir ve bu doğal yöntemler gerçekten basit, etkili ve ucuzdur. İşte o yöntemler

Elma sirkesi

Sirkenin asidik yapısı ve olağanüstü faydası, siğilleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.  Elma sirkesinde bir sürü antioksidan vardır ve herhangi bir cilt hasarını onarabilirler. Bir pamuklu çubuk veya pedi elma sirkesine batırın ve bir hafta boyunca siğillerin üzerine sürün.

Sarımsak

Sarımsak siğilleri ortadan kaldırmada çok iyi bir yöntemdir ve çok güzel bir ev ilacıdır. Birkaç sarımsak ve karanfil alıp ezin. Onları deriye ve etkilenen bölgeye doğrudan uygulayın ve yapışkan bantla sabitleyin. Yatmadan önce bu karışımı kullanın ve gece boyunca sarımsak karanfili bekletin.

Limon suyu

Limon suyu ayrıca bu darbelerin çıkarılmasına yardımcı olabilecek asidik bir ortam sağlar. Aynı zamanda bir sürü C vitamini içerir ve yara izlerini azaltabilir ve cildi yatıştırabilir.

Aloe Vera Jeli

Hastalıklı bölgeye bir miktar aloe vera jeli uygulayın ve siğillerin kaybolması için düzenli olarak kullanın.

Hint yağı

Hint yağı genellikle yemek pişirmeden başka amaçlar için kullanılır. Birkaç damla hint yağı ve kabartma tozu ekleyin ve macun yapın. Bu macunu dikkatlice gözlerinize dokunmadan uygulayın ve yaklaşık 10 dakika boyunca bekletin. Siğiller kaybolana kadar günde birkaç kez uygulayın.

Soğan suyu

Soğan suyunu sıkarak suyu boşaltın ve siğillerin bulunduğu cilde suyunu uygulayın. 10-15 damla soğan suyu sıkın ve normal olarak ılık suyla durulayın. Günde iki kez tekrarlayın.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git