Miniton

Gündelik güzellik malzemelerinizi özenle kullanıyorsunuz. Aklınıza geldikçe de yüz jimnastiğinizi yapıyorsunuz. Fakat bunun etkisini kuvvetlendirmeniz gerekir.
Aynanın karşısına geçerek bir test ya­pın:
Ellerinizi alnınızın üzerine, saçların dibine yerleştirin ve geriye doğru çekin;
Ellerinizi bu sefer şakaklarınıza koyun ve yine aynı şekilde geriye doğru çekin.
Daha sonra, ellerinizi kulak memesi­nin 2 cm önüne koyun ve çene kemiğine doğru çekin.
Orta parmağı gözün dış açısına yer­leştirerek şakağa doğru çekin. Böylece, bu birkaç hareketi tekrarlayarak, yüzünüz gençliğindeki görünümünü kazanacaktır. Zararlarını sınırlandırmak en aza in­dirgemek için yüzün her tarafını işletmek gerekir.
Emrinize Amade Küçük Bir Araç
Miniton adlı küçük bir araç sayesinde bu jimnastikleri otomatik olarak yapabilme olanağınız vardır. Miniton, kendi özel pilleriyle çalışır ve çantanızda rahatlıkla ta­şıyabilirsiniz.
Çalışma ilkesi çok basittir: Kasların ka­çınılmaz hareketlerini kışkırtmak için, be­yinden gelen emirleri üst deri aracılığıyla direkt olarak kaslara gönderir. Aletinize iki metal yaprağı yüzünüzün çalışmak istediğiniz bölgesine yerleştiriniz, Kasların dakikada 40 defalık bir düzenle kasılıp gevşediğini görecek ve hissedeceksiniz
Bu aygıt stratejik noktalarda etkilidir.
Alındaki kırışıklıklar: Alın kasları düşey kaslardır. Bunlar ya çok az, ya da kötü çalışırlar; üst derinin nemlenmesi için ge­rekli olan damarları uyarmazlarsa kırı­şıklıklar oluşur. Kaşlarınızı çattığınız zaman bu kırışıklıklar derinleşir. Aygıt, bu kasları gerginleştirip ve böylece üst derinin nemlendirilme5İ harekete geçirilmiş olur.
 Dudak üstü kırışıklığı: Burun kanadıyla üst dudak arasında oluşur. Bu­rada bulunan kaldırıcı kas yalnızca yuka­rıdan aşağıya doğru çalışır. Miniton yar­dımıyla, bunu aşağıdan yukarıya doğru ça­lıştırabilir, bu kırışıklığı yok edebilirsiniz.
Çene altı sarkığı: Aygrt, “kare çene kası”, “üçgen çene kası” ve “sorguç” diye adlandırılan kaslarını,çiğnemesrrasında bi­le pasif kalan çiğneme kaslarını harekete geçirir, çalıştırır.
Göz altındaki torbalar: Kaslar, elektrik akımının etkisiyle büzülerek, çevresindeki küçük damarların nemlenmesini sağlar ve üst deri daha kaygan bir görünüm kazariır.
Sonuç olarak, bu aygıt, yüzün çev­resindeki bütün damarları uyarır ve derinin alt tabakalarının daha iyi nemlenmesini sağlar ten daha aydınlık bir görünüm ka­zanır.
Bu aracın kullanımı günde yalnızca bir kaç dakikanızı alır; üstelik onu her yerde kullanabilirsiniz.

PAYLAŞ
Miniton Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. leyla dedi ki:

    Bu miniton adlı aleti nereden temin edebilirim acaba? Lütfen bilgilendirebilir misini?

Sayfa başına git