Vücuttaki Kararmaları Önlemenin Doğal Basit Yolları

Kullandığımız deterjanlar ve sabunlar vücuttaki nemi çalıyor. Bu onları kuru ve karanlık yapar. Vücut genelinde biriken karanlık ve ölü hücreler onları zorlu ve sert yapar. (kararma bölgesine göre)

Neyse ki bazı gerçekten etkili ve çok doğal ilaçlar vardır formüller mevcut bölgenin yumuşak ve iyi hale getirecek türden. İşte bu 3 püf noktası:

Zeytinyağı ve Şeker ile Ovma: Mükemmel bir nemlendirme formülü. Zeytinyağı sertlik kalitesini iyileştirmek için yararlıdır ve aynı zamanda cilt üzerinde güneşten gelen olumsuz ışınları ve melanin birikimini azaltır. Şeker koyu cilt hücrelerini etkili bir şekilde uzaklaştıran inanılmaz bir eksfoliyanttır.

  • 3 çorba kaşığı zeytinyağını 2 çorba kaşığı şekerle karıştırın.
  • Karanlık ve sert bölgeleri ovmak için karışımı kullanın.
  • Ellerinizin fazladan nemlenmesi için 5 dakika daha bırakın, sonra su ile durulayın.
  • Daha sonra hafif bir nemlendirici uygulayın.

Muz Maskesi:
Olgun muzu soyun, kabuğunu atın. Sadece muzun kendisine ihtiyacımız var. Muzu küçük parçalar halinde kesip ezin. Şimdi 2 kaşık doğal bal ekleyin. Maskeniz hazır. Bu maskeyi ellerinize ve bileğinize uygulayın ve 20 dakika bekletin. 20 dakika sonra maskeyi cildinizden soyabilirsiniz.

Hindistan cevizi yağı ile nemlendirin:
Sadece parmak eklemlerinde ve elinizde Hindistan cevizi yağı kullanın, kalın bir tabaka uygulayın . 15 dakika bekletin. Sonra bir limon alın ve yağları elden çıkarmak için limon suyu kullanın . Limon suyu yavaşça ellerinize nüfus eder ve Hindistan cevizi yağı cildinizi nemlendirecektir. Bu maske ile hem yumuşak hem de aydınlık ellere kavuşacaksınız.

DİKKAT!   Bu cilt sıkılaştırıcı maske tüm kırışıklıkları siler ve yaş belirtisi olan kırışıklıkları sadece 10 dakika içinde büyülü bir şekilde saklar
PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git