Yataş Yatak Modelleri

Hayatımızın en az yarısı yatakta geçiyor. Yattığımız yatağın sağlıklı, kaliteli ve ortapedik olması son derece önemlidir. Eğer bu saydığımız niteliklere dikkat etmezsek uzun vadede özellikle belde bel fıtığı, bel ağrısı, bel kemik sorunları gibi çok ciddi sağlık sorunları yaşayabiliriz. Bu kadar önemli bir şey için 3’ün 5’in hesabını yapmamak ve kendini lanıtlamış kaliteli bir firmanın yatağını almak lazım. Türkiye’de yatak denince ilk akla gelen yatak firmalarından biri de yataş mobilyadır. Aşağıda siz değerli www.kadinlarsitesi.com takipçileri için Yataş mobilyanın en güzel ve kaliteli yatak modellerini ve fiyatlarını derledik.

Yataş yatak fiyatı: 100 x 200 boyutlarındaki yatağın fiyatı : 658 tl


yataş Master Pocket Yaylı Yatak fiyatı: 524 tl (100 x 200 boyutlarındaki yatak için geçerli fiyat)

yataş Orion Stres Terapisi Yatak modeli fiyatı: 100 x 200 yatak 469 tl

yataş Quartz Yaylı Yatak fiyatı: 459 tl

yataş Visco Therapy Yaylı Yatak fiyatı 760 tl

Yukarıdaki yatak modelleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşın lütfen. Ayrıca şu sayfamıza da bakınız: Bellona Yatak Modelleri ve Fiyatları çünkü Bellona Mobilya da alanında öncü firmalardan biridir ve yatakları son derece kalitelidir.

PAYLAŞ
Yataş Yatak Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Esra Kapacak dedi ki:

    Merhaba ben almanya da yasiyorum yatas in 2011 model yataklari hakkinda fiyat olarak ve nereden alabilecegim hakkinda bilgilenmek istiyorum……TESEKKURLER….

Sayfa başına git