Yüzde Oluşan Tüylerden Ev Yapımı Karışım İle Sonsuza Kadar Kurtulun

Yüz kıllarından hemen hemen tüm kadınlar dertlidir, öyle ki ister koyu ister açık tenli olsun yüz bölgesinde yoğunluğu hiç önemli değil kıl bulunur.

Kimisinde ise hormonal olarak çeneye yayılan kıl ille de görmüşsünüzdür, belki de siz de bu sorunu yaşayanlardan birisiniz. En bilinen ve geleneksel yöntem kuşkusuz ağdadır.

Ancak çok acılı bir yöntem olmasının yanı sıra kesin çözüm olmayışı ve mevcut kılların belli bir süre sonra yeniden çıkması çok sinir bozucu olabilir. Dolayısı ile akla epilasyon geliyor, takdir edersiniz ki bu da hem uzun zaman alır hem de bütçenizi hayli zorlar.

Şimdi gelelim asıl soruya, ”Ne yapalım kıl ile yaşamayı kabullenelim mi?” Elbette hayır, ancak bunun kesin bir çözümü olduğunu söylesek ve sonuçları da son derece tatmin edici ölçüde olsa fena mı olur? Tabi ki olmaz, şimdi yapacağımız maskenin malzeme listesine geçelim.

  • 2 Çorba kaşığı bal
  • 1 Yemek kaşığı yulaf ezmesi
  • 2 Tatlı kaşığı limon suyu

Tüm malzemeleri homojen kıvama gelene kadar karıştırın. Ardından sorunlu bölgeye sürün, 15 dakika bekletip ılık su ile yıkayın bunu haftada 3-4 kez tekrarlayın yaklaşık bir ay sonra tüylerinizin tamamen kaybolduğunu göreceksiniz.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git