12 Günde 8 Kilo Verdi Nasıl mı? İşte denenmiş harika bir yöntem

12 günde 8 kilo vermek mi? İmkansız mı?  Hayır, tabi uygun diyet programı ve istikrar  ile her şey mümkündür. İnsan nüfusunun yarısı diyetleri kullanarak kilo vermeye çalışıyor.  Kısa sürede çok kilo kaybettiren formüller arıyorlar.  Size bu makalemizde kolay kilo vermenin birkaç formülünü vermeye çalışacağız.

12 günlük diyet programı ile ödemleri  atarak sonrasında istikrarlı olarak kilo kaybetmeye devam edebilirsiniz.

 

ANA KURALLAR

Uyumadan 4 saat önce yememelisin. Zeytin, susam veya keten tohumu yağı gibi yağları kullanın. 12 gün boyunca 3 ila 5 gün arasında hafif bir menüye devam edin. Bu diyette, metabolizmanız için su ve bitkisel çay gereklidir.

Peki nasıl bir program uygulamalısın?

1.Günün günü: kefir, sade yoğurt, ayran;

2. Meyve günü (örneğin, 4-5 portakal);

3.Peynir günü (1⁄2 );

4.Serbest gün (örn. Sebze yahnisi);

5.Chocolate günü (1 kutu);

6.Elma günü (3 adet);

7.Taze sebze suyu günü (4 bardak + salata);

8. serbest gün ;

9. Et Günü (1,5 porsiyon);

10.Peynir günü (1⁄2 )

11.Meyve günü (örneğin erik veya kayısı);

12.Vegetable salata günü.

Yaşam tarzınızı düzeltin

Tanıdık bir hikaye 🙂 Günlük rutini onurlandırmayı ve son kaloriyi saymayı vaat ediyorsun. Ama ofiste cupcakes yiyor ve mutlu saatler yazıp resim paylaşıyorsun. Biri diyet mi dedi…

Daha iyi bir yol var: Günlük rutininizde bir veya iki sağlıklı anahtar için “ya hep ya hiç” yaklaşımını değiştirin. “Bunu yapmak hayal ettiğinizden daha fazla kilo kaybına yol açabilir,” diyor The Cheater’s Diet’in yazarı olan Marissa Lippert.

Yemek Saatlerinizi Değiştirin: Haftada dokuza kadar restoranlarda yemek yiyorsanız lütfen bu konuyu şimdi tekrar ele alalım.   Öğünlerinizi küçülterek çok büyük kilolar verebilirsiniz.

Örneğin “Rutin olarak bakkaldan alınan  aperatifleri almayı bırakın.  Eğer canınız bir torba cips ya da bir şeker çubuğu isterse bakkala yürüyün en azından aldığınız kaloriyi vermiş olursunuz.  Mutfağınızın çekmecelerini bakkala çevirmeyin.

“Kahvaltıyı atlamayın,   300 kalori protein ve kepekli tahılların sağlıklı bir karışımını hazırlayıp yiyebilirsiniz.

Mümkün olduğunda, televizyon reklamları arasında zıplamak ya da egzersizi yapmak ya da bulaşık yıkarken dans etmek gibi küçük egzersizlere uyum sağlamaya çalışın.  Bu fazladan kalori yakar.

Alışkanlıktan kurtulmak
“Sigarayı bırakın  ve hemen bir spor salonuna kayıt yaptırın. Mümkünse kişisel bir antrenörle çalışın.

Bir temizlik yap

Mutfağınızı zararlı yiyeceklerden temizleyin.  Kesinlikle tekrar stok yapmaya izin vermeyin.  Size biraz cesaret vermesi  için bu işi başarmış birkaç kişiden cümlelere aşağıda ulaşacaksınız.  Tek yapmanız inanmak ve istikrar şüphesiz!

Poponu çalıştır.
“Tekrar skinny kotlarıma oturmak istediğimde, öğle yemeği saatimde günde 20 dakika koşmaya başladım. İki ayda 20 kilo verdim, tonlarca enerji aldım ve ilk 5K’mı bitirdim. Artık çok büyükler! ” -Lauren Castor, Anniston, AL

“Yoga, gıda ve vücudumla olan ilişkilerim için en iyi şey oldu. Sezgisel olarak yemek yiyorum ve doyduğumda duruyorum.” kot bedenim artık daha düşük  ve selülitim kayboldu! ” -Jessica Nicklos, Morgantown, WV

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git