2011′de Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Akrep burçları için 2011 yılı ilk başlarda biraz zor geçecekmiş gibi görünse de ilk birkaç ay geçtikten sonra, 2011 yılı akrep burçlarına şans getirmeye başlayacak. Akrep burcunun son 5 yıldır devam eden duraklama dönemi 2011 yılının mart ayı ile birlikte yükselme dönemine geçecek. Özellikle mayıs ve haziran ayları akrep burçları için hayallerinin gerçekleştiği aylar olacak.

Akrep burçları 2011 yılında sağlık problemlerinden kurtulacaklar. Özellikle bel ağrısı çeken akrep burçları 2011 yılında bel ağrılarına çözüm bulacaklar.

2011 yılında akrep burçları birliktelik gerektiren evlilik, iş ortaklığı, ekip çalışması gibi durumlarda çok mutlu olacakları icraatlar gerçekleştirecekler. Özellikle parasal anlamda karşılarına çok büyük bir ya da iki fırsat çıkacak, bu fırsatları mutlak suretle değerlendirmeleri gerekir.

2011 yılında akrep burçları sinirlerine hâkim olmayı öğrenirlerse, geçmiş yıllarda yapmayı planladıkları bazı işleri hiç zorlanmadan, sorunsuzca gerçekleştirecekler.

2011′de Akrep Burcu için Aşk ve İlişkiler

2011 yılı ilişkiler bakımında 12 Aralık 2010 – 21 Ocak 2011 tarihleri arasında pozitif ruh halinize karşılık yeni bir ilişki ışığı doğsa da, sizden kaynaklanan sebeplerle devamı gelmeyen bir ilişki olabilir.

2011 Şubat, Mart, Nisan, Mayıs ayları akrep burcu insanların aşk hayatının en aktif olacağı aylar olacak. Bu aylar içinde bekâr olan akrep burçları hayatının aşkı ile karışılacaklar ve evliliğe karar verecekler. Evli olan akrep burcu insanları bu aylarda evliliklerinin temelini sağlamlaştıracaklar. Düğünlerin, nişanların, evlilik tarihlerin gerçekleştiği aylar akrep burçları için bu aylar olacak, bu sebeple bu ayları yalnız olan akrep burçları çok iyi değerlendirmelidirler.

08 Temmuz- 19 Ağustos tarihleri arasında ikili ilişkilerde akrep burçları biraz dikkatli olmalı. Sinirli yapılarından uzak durmalılar. Karşısındaki kişilerin kaprislerini, nazlarını, kavgaya sebep verecek hallerini görmezlikten gelmeli. Zira bu tarihler gerginliğe meyilli tarihler ve ayrılıklar yaşanabilir.

11 Ağustos- 28 Ekim tarihleri akrep burçlarının aşklarını pekiştirdiği tarihler olacak. Temeli sağlam atılmış aşklar bu tarihler arasında pekişecek. Belirsizlikte olan ilişkiler aşka dönüşecek.

05 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasında Mars gezegeninin etkisiyle aşk hayatlarında şansı kapalı olan bütün akrep burçlarının şansı açılacak. Yalnız olan akrep burçları bu tarihler arasında karşısına çıkacak şansları iyi değerlendirmeliler.

14 Ekim- 17 Kasım arası akreplerin evlenme, nikâh, düğün işlemlerinin en yoğun olacağı mutlu tarihlerden biri olacak.

Akrep burcu insanlarının mutlu olacağı burçlar: Yay burcu, başak burcu, ikizler burcu

Akrep burcunun aşk hayatında geçinemeyeceği burçlar: Aslan ve kova burçları

2011′de Akrep Burcu için para hayatı

13 Aralık 2010 – 17 Ocak 2011 tarihleri arasında girişimciliğe soyunursanız zarar etmeyeceğiniz dönemler.

10 Mart- 12 Nisan tarihleri arasında parasal açıdan riskli bir dönem bu sebeple bu tarihler arasında herhangi bir maddi yatırım yapmamak daha doğru olur.

11 Ekim- 23 Kasım tarihleri arasında sizin için hayırlı işlerde kullanılmak üzere harcamalar yapacağınız bir dönem olacak.

2011′de Akrep Burcu için iş hayatı

04 Ocak- 08 Şubat ve 14 Kasım- 10 Aralık tarihleri işsiz olan akrep burçlarının iş hayatına atılacağı tarihler olacak. Bu süreçlerde sabırlı olmanız gerekecek.

16 Mart- 27 Mayıs tarihleri arasında akrep burcu insanları akrep burcu insanlarının sahip oldukları işe sahip çıkması gereken bir dönem. Akrep burcunun işini, kariyerini çok kıskanan kişiler olduğunun, işine göz diken insanlara karşı bu tarihlerde işini daha da sahiplenmesi gerekecek. Lakin işini muhafaza etmeye devam edecek.

2011′de Akrep Burcu için para hayatı

2011 de akrep burçları birkaç yıldır devam eden bel ağrısı hastalıklarını tedavi ettirecek ve bu hastalıktan kurtulacaklar. Dişlerinde sorun olan akrep burcu insanları dişlerini yaptırarak tam anlamıyla sağlık açısından bir yenilenme sürecine girecekler.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git