Başak Erkeği

Başak burcu erkeği dışarıdan bakanlar için soğuktur. Ama bu burç erkeği mantıklı hareket eder, her işe duygularını karıştırmaz. Çok zeki, düzenli, tertiplidir. Onun arkadaşlığını kazanmak çok zordur. Birlikte olacağı kadını bulmak için sonsuz bir sabrı vardır. Duygularını kolay açıklayamayan Başak burcu erkeği öyle hemen aşık olmaz. Onun en büyük korkusu özgürlüğünü kaybetmektir. Son derece dikkatli ve düşünceli biridir. Duygusal yönü çok güçlü değildir. Romantik olmasını ondan asla beklemeyin. Mütezavı bir erkektir. Aşk hayatında tutucudur. Bu burç erkekleri hayatları boyunca aşık olacakları kadını bekler dururlar. O özel kişiyi bulana kadar beklerler ve bu kişiyle karşılaşırlarsa hayatlarını ona adarlar. Gayretli ve sabırlı erkeklerdir.

Kova Kadınını Elde Etmeye Çalışacaksınız

Bu baharda da kalbi boş olan Başak erkekleri yine aşkı arayacak ama her zamanki seçicilikleri yüzünden zor zamanlar geçirecek. Başak erkeği bu baharda mutluluğu bulacak ve onun peşini kolay kolay bırakmayacak. Çünkü Kova burcu kadını sizi etkisi altına alacak. Ona karşı koymanız mümkün olmayacak.
basak2Mayıs ayı ortalarında Kova burçlarına karşı plotanik bir aşk beslemeye başlayacaksınız. Onun enerjisinden, hayata hep pozitif bakmasından ve sevecenliğinden çok etkilenecek ve onu elde etmenin yollarını arayacaksınız. Uzun süren çabalar sonucu onunla tanışacak ve ona daha da çok bağlancaksmız. Küçük sürprizler hazırlayarak Kova kadınını şaşırtacaksınız. Ama bu ilişkiye başlamak öyle sandığınız kadar kolay olmayacak. Bu yüzden daha fazla emek harcayacak ve Kova burcu kadınının kalbine giden yolu bulmaya çalışacaksınız. Bu çaba sizi çok mutlu edecek, bugüne kadar yaşadığınız en doğru ilişki olduğunu fark edeceksiniz. Kova kadınına olan aşkınız daha da kuvvetlenecek.

Ortak Noktanız Özgürlik

Mayıs ayında kalbi boş olanlar ise güzel, gösterişli Yay kadınıyla aşk yaşayabilir. Bu burç kadınında kendinizde olmayan her şeyi bulacaksınız. Siz sessiz, sakin bir hayattan hoşlanır, maceradan özellikle uzak durursunuz. Yay kadını da tam tersidir. Herkesle arkadaş olur, yeni şeyler denemek için can atar. Buna rağmen mutlu olacaksınız. Çünkü ikinizin de ortak yanı özgürlüğünüze düşkün olmanız.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git