Domuz Gribine Karşı Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin

Protein alın, zencefil tüketin;

Bildiğiniz gibi güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak grip ve soğuk algınlığından korunmada önemlidir. Bedenin bağışıklık sistemini güçlendirmek için colostrum, zencefil, yeterince protein, çinko ve C vitamini alımı, ıhlamur-zencefil-kuşburnu-hibiskus çayı karışımı ve bol sıvı almak gerekir.

Ben böyle durumlarda veya salgınlarda, yan etkisi olmayan ve uzun süreli de kullanılabilen bir preperat olan Beta-glukan’ı da bağışıklık güçlendirici olarak öneriyorum. Beta-glukan, 1980 lerden beri tüm dünyada kullanılan doğal bir bağışıklık güçlendiricidir. Yetişkinler ve 1 yaşından itibaren çocuklar sabah-akşam bu preperatı kullanabilir.

Beta-glukan bağışıklık sistemini zayıflatan durumlarda vücut direncini artırarak hastalıklara karşı korunmaya yardımcı olur. Domuz gribine karşı korunmak için, hac-umre ziyaretleri, tropikal bölgelere seyahatler, yorucu geziler, stres gibi enfeksiyon riskini arttıran durumlarda bu yazıdaki önerileri dikkate alın.

PAYLAŞ
Domuz Gribine Karşı Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. SUNSHİNE dedi ki:

  1980’lerden beri tüm dünyada klinik sonuçlara dayanılarak kullanılan ve FDA onayı almış bir biyolojik yanıt düzenleyicisinin bu siteden önerilmesini sosyal sorumluluk projesi olarak görüp takdir ediyorum. Bu aşamadan sonra beta glukan sitelerine girip zaten bu sonuçların detaylarını görme şansı olan bilinçli tüketici bu bilgi ile doktoruna ya da eczacısına danışırsa çok daha anlamlı olur, araştırmaktan zarar gelmez arkadaşlar

 2. biosprit dedi ki:

  ..arkadaşlar tartışmasız doktor önerisi gerekir, keşke bütün ! doktorlarımız da enfeksiyonlarımızda bizlere verilen antibiyotikleri ilaç pazarlamacılarına göre değil de daha spesifik ve antibiyogram gibi kısa testlerden sonra verebiliyor olsalar….her konuda önemli olan araştırmak, sonuçta sanki biz insanlar da doktorlara bilinçli gitmek zorundalar günümüzde

 3. kumtanesi dedi ki:

  biosprit,

  Bitkisel desteklerin de vücutta etkileşime geçtiklerini bilirsiniz sanırım, Beta glukan ilaç değil dememek gerekiyor. Sonuçta ekmek mayası dahi bazı kişilerin bünyesinde sindirim sorunlarına sebep olabiliyor. Kullanmadan önce doktora danışmakta fayda var.

 4. biosprit dedi ki:

  Beta glukan ilaç ismi değil ama bazı bağışıklığı güçlendirici ilaçların aktif maddelerinden bir denebilir, ekmek mayası hücrelerden elde edildiğini biliyorum ve diğer bazı bitki hücrelerinden, biyolojiyi lisede iyi alan ve öğrenenler bilir, keşke üniversitede de ilk sınıflarda biyoloji okutulsa…

 5. kumtanesi dedi ki:

  Sayın fdm70,

  Doktora danışmadan ilaç kullanmanın sakıncalarından haberdar olmanız gerekiyor. Bu konuda özellikle mutlaka doktor kontrolünden geçmelisiniz ve önerilere uymalısınız. Lütfen siz de bilinçsiz ilaç kullanmına yönelmeyin. Her ilacın her bünyede farklı etkileşimleri oluyor, sizin sağlık durumunuzu doktorunuz dışında kimse bilemez ve ilaç önerisinde bulunamaz. Daha büyük sorunlarla karşılaşmamak için doktorunuzla görüşün ayrıca hangi ilacı ne şekilde edinebileceğinizi, nasıl kullanabileceğinizi de sağlık kuruluşlarından öğrenmeniz en doğrusu olacaktır.

  Geçmiş olsun, sağlıklı günler dileriz.

 6. fdm70 dedi ki:

  beta-glukan bir ilaç ismimi,eczanelerden reçetesiz alabilirmiyim,iyi çalışmalar

Sayfa başına git