Yay Burcu Kadını

Neşeli bir yapıya sahip Yay kadını sempatiktir. Onun etrafı her zaman erkeklerle doludur, çünkü hep ilgi çeker. Tatlı sohbeti, zarif fiziğiyle göz bebeği olur. Cazibesiyle büyüleyemeceği erkek yok gibidir. Güleryüzlü bir kadındır ama fazla özgür ruhlu ve maceraperesttir. Dobra dobradır, aklından geçirdiği her şeyi rahatlıkla karşısındakine söyler. Ancak o kişinin kırılıp kırılmayacağını hiç hesaba katmaz. Çünkü o kendince doğru bir şey yapıyordur. Bu burç kadınları hiçbir zaman rol yapamaz, son derece doğal kadınlardır. Erkekler konusunda tüm cazibesine rağmen çekingendir. Kendini kolay kolay bırakmaz.

Akreplere Bayılacaksınız

Yay kadınının bu yıl aşktan yana yüzü gülecek. Hiç yalnız kalmayacakları gibi hep bulutların üzerinde dolaşacaklar. Çünkü aşk peşlerini bırakmayacak. Nisan başında uzun zamandır tanıdığınız birinden hiç beklemediğiniz bir teklif alacaksınız. Önceleri kararsız kalsanız da Akrep erkeğinin cazibesine dayanmayacak, mutluluğa yelken açacaksınız. yay2Kendinize uygun bir partner bulduğunuz için gözlerinizi her şeye kapatacaksınız. Akrep erkeğinin sevecenliği ve olgunluğu sizi cezbedecek. Çünkü o kadınlara nasıl davranacağını her zaman bilir, zevk sahibidir. Ancak bu ilişkide dengeyi kurmak siz Yay kadınına düşüyor, unutmayın. Mayıs ayında bazı sıkıntılarınız olabilir. Siz özgürlüğünüze çok düşkünsünüz ama Akrep erkeği çok ama çok kıskanç. Sizin dışa dönüklüğünüz onu rahatsız edebilir. Bu sorunlarla boğuşmak istemeyeceksiniz ve bu aşkı noktalama gereği duyacaksınız.

Başak Erkeği Başkadır

Bir süre yalnız kalmayı isteyeceksiniz. Ama bu mümkün olmayacak. Bir arkadaş grubunda tanışacağınız Başak erkeğine gönlünüzü kaptıracaksınız. Bu ilişki bugüne dek yaşadıklarınızdan farklı olacak. Çünkü Başak erkeğine uyum sağlamak sizi zorlayabilir. Ancak dengeleri kurmak için ikiniz de çok istekli davranacaksınız. Huzuru bu burç erkeğinde bulabilirsiniz. Başak değişken bir burç olmasına rağmen mutluluk ve huzur arar. Kıskançlığı yoktur, sizi özgür bırakır. Siz onun bu davranışlarına bayılacaksınız. Arada çıkan sorunlara rağmen iyi giden ilişkinizi bozmak istemeyeceksiniz. Yaz boyu devam edecek, ileri boyutlara taşınacak bu ilişkide keyifli günler sizi bekliyor.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git