Burcunuz 3 Kelime İle Karakter Analizinizi Yapıyor. Bakın Bakalım Sizin için Ne Diyor?

Astronomi merakı olan okuyucularımız için bomba bir makale geliyor. Burcunuzun sizin için ne söylediğini üç kelime ile özetlemek istiyorum. Hadi bakalım burcunuz sizin için ne söylüyor hep birlikte görelim;)

KOÇ: Enerjik, aceleci, özgüvenli.

Koç kadını bulunduğu ortamda enerjisi ile kendini hemen gösterir ve aşırı öz güveni sayesinde daima kendinden emindir. Olaylar karşısında fevri davranır ve kontrol edilmeyi hiç sevmez.

BOĞA: Sadık, sabırlı, güvenilir.

Boğa kadını güvenilir olmasından dolayı çok iyi bir dosttur. Ancak bulunduğu ortamda kendini ifade edemeyeceğini düşünürse hemen harekete geçmek yerine sabırla bekler. İyi bir eş olur.

 

İKİZLER: Öngörülemez, çılgın, akıllı.

İkizler kadını hem çılgın hemde oldukça zekidir. Ne zaman ne yapacaklarını kestirmek ise son derece zordur. Kolay sıkılır, sürekli yeni şeyler arayışındadır.

YENGEÇ: Alakadar, kibar, yardımsever.

Yengeç kadını sıcak ve samimidir ve etrafında ki herkesin sorunu ile yakından ilgilenip herkese yardım etmek ister. Kararlarını genellikle mantığıyla değil sezgileri ile verir ve pek fala yanılmaz.

ASLAN: Egoist, flörtöz, açıksözlü

Eğlenceli bir yapısı olan aslan kadını alımlı ve zariftir. Beğenilmek çok hoşuna gider ve bu durum egosunu besler bu nedenle ben merkezcidir. Dikkatleri üzerine çekmeyi sever, korkusuzdur.

BAŞAK: Meraklı, titiz, pratik

Oldukça titiz bir yapıya sahip olan başak kadını ayrıntıya da önem verir. Sosyal yağılı ve tam bir arkdaş canlısıdır. İşler planladığı gibi gitmediğinde ise huysuzlanabilir.

TERAZİ: Zeki, kadınsı, kararsız

Terazi kadını dişi yönünün farkındadır ve bunu iletişim gücü olarak görür. Etrafındakiler ise bu güce kayıtsız kalamazlar. Güzelliğinin yanı sıra akıllıdır.

AKREP: Esrarengiz, çekici, sır küpü

Akrep kadını tam bir sır küpüdür. Aklından geçenleri o istemediği sürece asla dile getirmez. İnsanlara karşı şüphe ile yaklaşır. Ayrıca gizemli yapısı onu çekici kılar.

YAY: Özgür, enerjik, cesur.

Özgürlüğüne düşkün olan yay kadını sürekli yeni yerler arayışındadır ve seyahat etmeyi sever. Karşısındakini yargılamadan dinleyen iyi bir dinleyicidir.

OĞLAK: Komik, inatçı, başarılı.

Mizahi yapısı güçlü olan oğlak kadını aynı zamanda inatçı ve çalışmayı seven başarılı bir kişidir. Deyim yerindeyse tuttuğunu koparır.

 

KOVA: Gizemli, sevecen, çelişkili.

Kova kadını oldukça sevecen bir yapıya sahip ve arkadaş canlısıdır. Ancak gizemli yapısı onu dış dünyayla olan ilişkilerinde çelişkiye düşürür.

BALIK: Hassas, utangaç, fedakar.

İlk görünüşte soğuk ve utangaç duran balık kadını bulunduğu ortama zamanla uyum sağlar. Hassas ve oldukça kırılgandır.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git