Yay Burcu Erkeği Aşk ve İş Hayatı

Kafası çok çalışan, zeki, meraklı bir erkektir. Çok hareketlidir, bazen onun hiperaktif olduğunu düşünebilirsiniz. Özgürlüğüne düşkündür. Bir kadına ömür boyu bağlanması ya da uzun süreli ilişki sürdürmesi çok zordur. Yeni fikirler bulmakta üzerine yoktur. Açık havada yapılan tüm sporlarda son derece başarılıdır. İdealist bir erkektir, ideallerini gerçekleştirmek için her yolu denemeye hazırdır. Toplumda çok sevilir, arkadaş çevresi geniştir. Genelde konuşkandır ama bazen söylediklerinin nereye gideceğini bilemez. Yay burcu erkekleri asla yalan söylemez, kimseyi aldatmaya kalkmaz.

Aslanlar Aşk İçin Yaşar

Bu baharda yüzünüzü Aslan burcu güldürecek. Çok şanslısınız çünkü o kolay kolay mücadeleden vazgeçmeyen, sevdiği kişiyle birlikte olabilmek için her yolu deneyen bir kadın. Sizi elde edebilmek, kalbinizi kazanabilmek için sürprizler hazırlayacak. Nisan ayının sonlarına doğru da nihayet ilginizi çekmeyi başaracak. Siz ise her zamanki kararsızlığınızla onu bir süre daha oyalayacaksınız. Siz isteseniz de istemezseniz de yüreğinize söz geçiremeyeceksiniz. yayKalbiniz kuvvetli, kararlı, cesur Aslan kadını için atacak. Ona sırılsıklam aşık olabilirsiniz, dikkatli olun. Aslan kadını da sizin gibi özgürlüğüne çok düşkün olduğu için birbirinizi kısıtlamadan huzurlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bunun kıymetini bilmeli, elinize geçen şansı iyi kullanmalısınız. Aslan ve Yay burçlarının bahar aylarında başlayan ilişkileri yaz ayları boyunca da devam edecek. Birlikte çok keyifli vakit geçirecek, eğlenecek, yeni ortamlara girip farklı insanlarla tanışacaksınız. Bir süre sonra bu kadar iyi anlaştığınız partnerinizi sevdiğiniz herkesle tanıştırmak isteyeceksiniz.

Yay Kadını ile Mutluluk Gelecek

Aslan burçlarıyla yaşanacak olan ilişkinin tadını çıkarmaya bakın. Eğer hâlâ aşkı bulamamış Yay erkeklerindenseniz sizin gibi bir Yay burcu kadınıyla mutluluğu bulabilirsiniz. Siz onun her şeyi büyük bir aşkla yapmasına hayran olacaksınız. Hayatı dolu dolu yaşamayı seven, maceracı Yay kadını size aşkı getirecek. Onu her gördüğünüz yerde heyecanlanacak, onunla bir araya gelebilmek için fırsat kollayacaksınız. Birlikte mutlu günler geçirebilir, beraber yapacağınız her şeyden keyif alabilirsiniz, ikinizin de kıskançlıktan uzak olmasına çok sevineceksiniz. Onun kalbini kazanmak için sürprizler hazırlayacaksınız. Yay kadını da sizin gibi tutkulu bir aşıkla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyacak.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git