Terazi Burcu Kadını

Yönetici Gezegeni: Venüs
Elementi: Hava
Niteliği: Öncü
Rengi: Mavi tonları
Taşı: Safir
Metal: Bakır

Terazi burcu kadınının estetik ve güzellik duyguları çok gelişmiştir. Aşkı bulduğunda ayakları yerden kesilir, mutlu olur. Çünkü Terazi kadını aşka aşıktır. Evlenmek için karar vermekte zorlanır, İş hayatında son derece başarılı ve çalışkandır. Başkalarına yardım etmekten hoşlanır. Normalde sinirli ve gergin olabilen Terazi kadını aşkı bulduğunda bulutların üzerinde uçar. Bir de onu asla küçük şeylerle mutlu edemezsiniz. Çok seçici olan bu burç kadınının gözü daima yükseklerdedir. Yalnızlıktan nefret eder, ama etrafında kadından çok erkekler vardır. Çekici bir kadındır, konuşkandır, zekidir. Kimseye “Hayır” demekten hoşlanmaz. Zevkli giyinen Terazi kadınları kendileri gibi erkeklerle birlikte olmak ister. Terazi kadını hayatı yaşamayı bilen bir partner ister, iyi mekanlarda bulunmaktan hoşlanır.

terazikadin1
Kova Erkeği ile Kısa Bir Flört

Flört etmekten inanılmaz zevk alan güzel Terazi kadını ilginin hep üzerinde olmasını ister. Şanslısınız, çünkü 2009’un bahar ayları size büyük bir aşk getirecek. Ancak bunun için biraz sabırlı olmalısınız. Çünkü aşkın sizi bulması biraz zaman alabilir. Nisan ayında kalbiniz yeni biri için çarpmaya başlayacak. Flört etmekten kaçmayacak ve Kova erkeğiyle mutlu olmanın yollarını arayacaksınız. Sizinle duygularını paylasan Kova erkeğine önce karşılık verecek daha sonra ise hislerinizin yeterince güçlü olmadığını fark edeceksiniz. Sonraki günlerde ise tüm bu aşk oyunlarından sıkıldığınızı anlayacak ve kalbinizin kapılarını bir süreliğine kapatacaksınız. Ancak bu durum çok da uzun sürmeyecek. Çünkü yeniden kalbinizi çalacak biriyle tanışacaksınız. *Daha önceden tanıdığınız ama bir araya gelme fırsatı bulamadığınız birinin hoş sürpriziyle karşılaşacaksınız. Ardı arkası kesilmeyen sürprizler ilişkiyi adım adım başlatacak.

Akrep Burcu Kalbinizi Feth Edecek

Mayıs ayının başlarına doğru Akrep erkeğine sırılsıklam aşık olduğunuzu anlayacaksınız. Heyecanlarınız bu ay içinde dorukta olacak. Çok seveceksiniz. Birlikte olduğunuz Akrep erkeğine daha yakın olabilmek için onunla ortak zevkler edinmeye çalışacaksınız. Kıpır kıpır Terazi kadınları için bu aşk unutulmaz olacak. Akrep erkeğinin çekiciliği, programcı olması ve yerinde tatlı, yerinde sert tavırları sizi çok mutlu edecek. Sizin yaratıcılığınız, Akrep burcunun gerçekçiliğiyle birleşince ortaya mükemmel bir ilişki çıkacak. Akrep erkeği çok kıskançtır ama sevdiği kadını sahiplenir, her ihtiyacını düşünür. Derdini dinlemekten büyük zevk duyar, çözüm üretmeye çalışır. Birlikte olduğu kadını başının üzerinde taşıyan bu burç erkeği sizi de mutluluktan havalara uçuracak. Çünkü her şeyi düşünen bir erkek aradığınızdan çok daha fazlasını size sunacak. Birlikte çıkacağınız romantik yemekler, kısa seyahatler ve maceraperest ruhunuza uygun aktivitelerle aşkın kıymetini anlayacaksınız.

PAYLAŞ
Terazi Burcu Kadını Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. altinay letifova dedi ki:

    ben terazi burcuyum ve tum ozelikeri var bende …..erkek arkadasim koc burcu …..lutfen biraz bilgi alabilirmiyim…tesekurler

Sayfa başına git