Yengeç Kadını

Yengeç kadını 12 burç içinde en duygusal ve hassas olanıdır. Yengeç kadınının ayakları yere çok sağlam basar ama bir o kadar da romantiktir. Karşısındakine güvenmekte çok zorlanır. Eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Yengeç burcu kadını ilişkilerinde asla kararsız ve çekingen değildir. Zor güvendiği için mutlaka zamana ihtiyaç duyar. Bu burç kadını düzenli ve dengeli bir hayat ister. Bu yüzden de kısa süreli ilişkilerden, flörtlerden hoşlanmaz. Yengeç kadını bir ilişkiye çabuk uyum sağlayamaz ama sevdiği zaman kolay kolay da bırakamaz. Kıskanç bir kadındır. Partneri ya da sevdiklerinin sadece onunla ilgilensin ister.

Nisanda aşk kapınızı çalacak

Yengeç kadını olarak baharda aşk konusunda biraz zorluk çekebilirsiniz. Çünkü bir süredir sizi beğenenler olmasına rağmen gerçek aşkı bulamamaktan yakınıyorsunuz. Ama yılın ilk aylarında da bir ilişkiye başlamak için adım attınız. Yaşananların geçmişte kaldığını düşünün ve yeni bir aşk için kalbinizi hazırlayın. Çünkü bahar ayları size beklediğinizden çok daha fazlasını getirecek. 17 Nisan’a kadar sabırlı olmanız gerekiyor. Çünkü aşk ve güzellik gezegeni Venüs aşk hayatınızı karıştırabilir. Bu dönemde hayatınıza girmeye çalışan erkeklere karşı dikkatli olmalısınız. Sizin için doğru tarih 20 Nisan. Çünkü yeniden kalbiniz çarpacak. Bir süredir görüşemediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşacaksınız ve o size şans getirecek. Çünkü kendinizi sosyal hayatın içinde bulacak, yeni insanlarla tanışacaksınız. Bir süre tedirgin davransanız ve yeni bir aşka sıcak bakmasanız da Akrep burcu erkeğinden çok etkileneceksiniz. Bakışlarıyla herkesi etkisi altına almayı başaran Akrep erkeği siz Yengeç kadınının da kalbini kazanabilir. Yine de tedbirli olmak isteyeceksiniz.

yengec2Terazi erkeği tam size göre

Karşınıza çıkan Akrep erkeğinin kalbi kırık olabilir. Onun acılarına merhem olmak size çok da çekici gelmeyecek. Bu ilişkiye uzun bir ömür biçmeyeceksiniz. Mayıs ayının ortalarında bu kez iş ortamında bir aşk doğabilir. Bir Terazi erkeği hayatınıza girmek için elinden geleni yapacak.

Sürprizler, hediyeler, romantik akşam yemekleri, konserler… İlginizi çekebilecek ne varsa sizin ayaklarınızı altına serecek. Bir Yengeç kadını olarak onunla mutlu olacağınızı fark edeceksiniz. O andan itibaren de aşk sizin ayaklarınızı yerden kesecek. Mayıs ayının ne kadar hızlı geçtiğine inanamayacaksınız. Terazi erkeğine güveneceksiniz. Onun macera sever ruhu ve romantik tavırlarına bayılacaksınız. İlişkiniz gün geçtikçe çok daha keyifli hale gelecek. Bu dönemde çıkabilecek sorunları sizin kıskançlığınız yüzünden olabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

PAYLAŞ
Yengeç Kadını Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. melek dedi ki:

    hepsi doğru sevgilimin burcu da terazi ve çok mutluyum

  2. aDsz kişi dedi ki:

    yenqeç buRcuyum ve hepside doRu sadece duygusal değilim 🙂

  3. neray dedi ki:

    yengeç burcu çok değişmiş

Sayfa başına git