Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği her zaman kadınlar tarafından çok beğenilir. Çünkü tatlı dilli, cömert, cana yakındır. Çok girişkendir, hemen herkesle çabucak yakınlık kurabilir. Beğendiği bir kadın gördüğü zaman hemen onun kişiliğini merak etmeye başlar. Çünkü yeni kişiler kendisini çeker. Onları tanımak için elinden geleni yapar. Onunla hiçbir kadın sıkılmaz. Çünkü kadın ruhundan anlar, onunla nasıl konuşacağını çok iyi bilir. Ancak hevesleri geçicidir, bir süre sonra birlikte olduğu kadından bıkar ve uzaklaşır.

yayÖfkeli kadınları sevmez, Aradığı özellikleri bulursa kadına aşık olur. Yay burcu erkeğinin aşık olacağı kadın, neşeli, canlı, kültürlü olmalıdır. Bu burç erkeği toplumda kabul gören, akıllı bir kadın tercih eder. Onun için güzellik çok önemli değildir. Yay burcu erkeği spordan hoşlanan kadınları sever. Onunla birlikte uzun yürüyüşlere çıkmalı, hayatı eğlenceli hale getirmelisiniz. Daima güler yüzlü ve misafirperver olmalısınız. Kıskançlık yapmaya kalkarsanız sizi bırakıp gidebilir. Yay erkeğinin ilgisini çekecek konular bulmaya çalışın. Tatlı tatlı konuşup bilmediği konulara dikkatini çekmelisiniz. Yakın arkadaşlarını kesinlikle kıskanmayın hatta ima bile etmeyin.

Yay Erkeği Kiminle Uyumlu Birliktelik Yaşar?

Yay burcu erkeği koç kadınıyla birbirine benzer. Bu yüzden çok güzel anlaşırlar. İkizler, aslan ve yay kadınıyla mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Kova kadınıyla da mutlu olabilirsiniz. Ancak siz oğlak, akrep, balık ve boğayla bir arada olamazsınız.

Yay Erkeğinin Cinsellikte Mutlu Olacağı Burçlar:

Terazi ve akrep burcu kadınlarıyla çok iyi bir cinsel hayatınız olabilir.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git