Boğa Burcu 2010 Sonbardan Sonra Neler Yaşayacak?

Boğa burçları bu yıl ayrılıklar, sıkıntılar yaşadılar ve aşktan 22 Ekim’den itibaren güzel günler sizi bekliyor.
Aşktan umutlarını kestiler. Ama üzülmeyi bırakmalılar. Çünkü kalbiniz çarpabilir hatta nikah masasına oturabilirsiniz

Boğalar güvende olmak ister
Boğa yaşamdan en fazla zevk alan burçtur. Yemek, içmek, sevişmek ve güvenliği sağlamak üzere çalışıp para kazanmak Boğa burcu kadını ve erkeğinin olmazsa olmazıdır. Yaşamsal zevkler öne çıkınca insanın aklına ister istemez Boğa burçlarının çapkınlığını sorgulamak gelir. Peki Boğa burçları çapkın mıdır? Evet, Boğalar çapkındır. Güvenmediği hiç kimseye aşık olamayan Boğalar, aldatmaktan pek korkmazlar. İlişki ile aşkı kesinlikle ayırırlar. Güven ilişkisi kurabildiklerinde ise asla aldatmaya kalkmazlar. Bir Boğaya aşıksanız, aldatıldığınıza eminseniz ama onu kaybetmek istemiyorsanız daha yakından tanımaya ve güvenini kazanmaya çalışın. Belki siz Boğa kadını ya da erkeğine hiç uygun değilsinizdir. 2010 yazına kadar Satürn Boğa burçlarının aşk alanında kaldı. Bu da Boğalara yalnızlık getirdi. Ayrılıklar, acılar yaşadılar ama zor günleri nihayet atlattılar. 2010 sonbaharında toparlanma ve yeniden güvenme aşamasına geçiş yapan Boğalar Satürn’ün etkisine rağmen ilişkilerini devam ettirdilerse 2011’e evlenerek girebilirler:

Nasıl bir sevgili isterler?
Boğa erkekleri frapan, uçuk ve aşırı modern çizgilere sahip kadınlardan hoşlanmazlar. Onlarla ilişki kurabilir ama evlenmeyi asla düşünmezler.

Bir Boğa erkeğinin kalbini kazanabilmek için sadelikle şıklığı birleştirmeli ve mutlaka bakımlı olmalısınız. Çok konuşan ve sorgulayan bir yapınız varsa, başka bir burçla şansınızı denemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Boğa burcu kadınları, erkeksi görünen, güven veren, para biriktirebilen, sakin ve sade kişiliklerden hoşlanır. Ailesinin onayını alamayacak biriyle vakit geçirmezler.

Aşk ve evlilikte mutlu olacağı burçlar
Toprak grubunun lideri olan Boğa burcu kadını ve erkeği bir başka Boğa, Başak ve Oğlakla uyumlu bir beraberlik kurabilir. Bununla birlikte tutku arayan Boğaların ideal eşleri Aslan, Akrep ve Kova olabilir.
Evlilik için ideal burçları: İkizler, Akrep, Başak ve Oğlak’tır.

İşte doğru tarihleri

22 Ekim’de gerçekleşecek dolunay kendinizi yenilemeniz için size bir fırsat sunacak. Evlenme hazırlığı yapıyorsanız ya da yuva kurmak niyetindeyseniz önce şeytani yanlarınızla vedalaşmalısınız. Nasıl mı? Alkol probleminiz varsa, uykusuzluk çekiyorsanız, tembellik hastalığına yakalandıysan’ız ortak yaşama geçmeden önce bunlardan kurtulun. 27 Ekim’e kadar uygulanacak küçük bir tedavi programı büyük dertlerinizi çözecek. Merkür evlilik alanınızda imza atmanız için gerekli güven ortamım sağlayacak, güçlü bir partner de kişiliğinizde büyük değişikliklere neden olacak. 22 Ekim özellikle evlenmek için çok uygun bir tarih. Hemen ardından 23 Ekim’de Güneş evlilik alanınıza yerleşerek neşeli, canlı, sıcakkanlı biriyle ortak yaşam kurmanıza katkıda bulunacak. Bu sırada Boğa burcu kadını ve erkeği olarak güneş kadar parlak görüneceksiniz. 24 Ekim’de beklenmedik bir teklif alabilirsiniz. Bu da sizi çok muüu edecek. Bu aynı zamanda teklifinizin düşünülmeden kabul edileceğini anlatıyor. Evlenme teklif etmekle ilgili düşünceleriniz varsa 24 Ekim size cesaret verebilir.

Evlilik için ideal bir ay; Kasım
6-7-8 Kasım müthiş tarihler: Çünkü evlilik konusunda yeniay etkisini gösterecek. Yeni ayda başlanılan işler hayırlı uğurlu olur, yeniliklere yeniayda başlayın. Bir de yeniayların etkisi tek günden ibaret değildir. 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına kadar etkilidir. Yani 1-11 Kasım arasında istediğiniz bir gün nikah ya da düğün yapabilirsiniz. Benim tavsiyem 7 Kasım’dan sonrasına bırakmanız. Çünkü hem hayaller gezegeni Neptün hem aşk gezegeni ve yöneticiniz Venüs daha yararlı olmaya 7 Kasım’dan sonra başlıyor. Geri gidiyordu artık ilerlemeye başlayacak. Bu tarihi kaçırmayın. Kaçırırsanız da üzülmeyin, 15 Kasım’da da çok şanslı olacaksınız. O gün başlayan bir aşk veya evlilik yaşamınıza dokunan bir sihirli değnek etkisi yapabilir.

15 Kasım’da her şey değişebilir
Kalbi boş olan bir Boğa burcuysanız 15 Kasım’da sakın evde oturmayın ve kendinizi dışarı atin. Arkadaş toplantılarına katlim ve yeni kişilerle tanışmaya çalışın. Bir partneriniz varsa günü veya akşamı onunla geçirin. Evlilik arifesindeyseniz 15 Kasım’da imzanızı atın. 21 Kasım’da burcunuzda gerçekleşen dolunay yaşamınızda yepyeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gördüğünüz gibi Kasım ayında aşık olmak, birlikte yaşama kararı almak, evlenme teklifi almak ya da teklif etmek veya imza atmak için bol bol şansınız var. Evli Boğalar bahsedilen tarihlerde eşleriyle muüuluklarmı katlayabilir. Aralıkta aşk yaşamınız hareketleniyor eski sevgilinize dönebilirsiniz

Aralık ayma kadar sıradan günler geçirebilirsiniz. Bu durum bir süredir işlerin ve aşkın yolunda gitmemesine, yarım kalmasına neden oluyordu. Bir türlü aşkınızı anlatamıyor, hatta partnerinizle gerçek bir ilişki yaşayıp yaşamadığınızı bile anlayamıyorsunuz. 5 Aralık tarihini hiç unutmayın. Çünkü ilişkiniz yoluna girecek, sağlam temeller üzerine oturacak. Bir başka şanslı tarih ise 8 Aralık. Partnerinizle birbirinize daha çok yakınlaşacak, bu birlikteliğin size güç verdiğini hissedeceksiniz. Onunla birlikte yeni bir yaşam kurmak üzere kent ya da ülke değiştirebilir veya uzak yerlere yolculuklara çıkabilirsiniz. 10 Aralık’tan itibaren Merkür gerileyeceği için aklı geçmişte kalan Boğa burçlarının eski aşklarına dönme ihtimali artıyor. 21 Arahk’taki ay tutulması evlilik için son özel tarihiniz ki tutulmalar 15 gün öncesinden sonrasına kadar etkili olur. Bu tutulma sırasında sert açılar oluşacak ve partnerinizin ailesi ile sizin aileniz arasında sorunlar baş gösterecek. Arkadaşlarınızın onaylamadığı bir evlilik yapmak istemiyorsanız yıl sonu yaklaşırken imza atmaya kalkışmayın. Biraz daha sabırlı olmaya çalışın.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git