Koç Burcu Erkeği

Koç burcunun yönetici gezegenidir Mars aynı zamanda Koç erkeğine atılganlık, çekicilik, cesaret, hiddet-şiddet, enerji ve en önemlisi kadınları etkileme gücü verir. Koç erkeğiyle anlaşabilmek birlikte bir yaşam sürebilmek sanıldığı kadar kolay değilidr. Rekabet gücü yüksektir, bildiğinden de şaşmaz hatta kibirli denilebilecek kadar da kendine hayranlık duyması ile yakın çevresindekilerin yaşantıları da çok zor geçer.

İş yaşantınızda rakibiniz bir koç erkeğiyse baştan her şeye hazırlıklı olmalısınız. Çünkü onun için işi herşeyden önce gelir. En küçük başarısızlıkla mutsuz olduğu gibi mutsuz da eder. İşverenleri ne kadar olumlu ve uyumlu, hoşgörülü olsa da koç erkeğiyle anlaşmak, uzun süreli çalışmak çok zor olabilir. Bunun sebeplerinde birisi emir almakta zorlanması, diğeri ise eleştiriyi kabul etmemesidir. Eleştirileri çok dikkatlice son derece nazik şekilde kendisine iletilmeli. Bir koç erkeğinin işsiz kaldığını düşünmek dahi istemiyoruz, kendisinin aynı zamanda çevresindekilerin hayatı cehenneme dönebilir. Herkesin kalbini kolaylıkla kırabilir. Hayatın tüm güzelliklerini yaşamaya önem verdiğinden harcamalarında kısıtlı davranmasını istemek yanlış olur, bırakın gönlünce yaşasın size de yaşatsın, mutsuz olduğunu görmek istemezsiniz.

kocburcuerkegiBu kadar olumsuzluktan sonra bir de olumlu ve güzel yanlarından bahsedelim, partneriniz koç erkeği olabilir hemen gözünüz korkmasın. Koç erkeği sınırsız hayal gücüne sahiptir. ayrıca sezgileri çok güçlü olduğundan bir bakışta kimin güvenilir kimin güvenilmez olduğunu anlayabilir. İşsiz ve parasız kalması sorun değildir onun için, güçlü sezgileriyle kimsenin bilmediği iş alanlarını keşfederek çok para kazanması her zaman olasıdır. Bunları yaparken yanında mutlaka, sağduyulu ve son derece güvenilir bir eş’e ihtiyacı vardır. Malum keyif için para harcamayı sever.

Aşk Zamanı

Savaşçı ve hareketli, kırmızı gezegen insanıdır koç erkeği hükümdarlık ruhu taşır. Eski dönemlerin maço erkeğidir. Yeniliklere açık, cesur, girişimci, her donanıma sahip ve korkusuz aynı zamanda. Yanında sıkıldığınızı hissetmezsiniz. Seksi doruklarda yaşattığınız sürece onu işinden aklındaki tüm meşguliyetlerden uzaklaştırabilirsiniz. Hayatın ilginç ve çekici yönlerini yaşamaya bayılır, yoksa elinizde tutmanız zordur.

Koç gurubunda kadın yada erkek aşka düşkündür yalnız koç erkeğinin aşkı, aynı öfkesi gibi saman alevine benzer. Aşık olduğunda onun hayatının aşkını bulduğunu düşünebilirsiniz, hatta partnerinin ayaklarını yerden kesecek kadar aşkı yaşar ve yaşatır. dürüst ve samimidir duygularında ve tam bir bağlılık sergiler, neredeyse tüm dünyayı yerinden oynatır. Her kadının isteyebileceği en iyi aşık olur yalnız çok önemli bir kusuru var ki hiçbir kadın kabullenemez. Her konuda olduğu gibi aşkta da maymun iştahlıdır. Çok çabuk sönebilir aşk ateşi ve büyülü hava dağılır… O artık başka bir gönüle kaymıştır…

Koç Burcu Erkeğine Aşık Bir Kadın İçin Notlar…

Bir koç erkeğine aşıksanız ve aşkınızın sonsuza dek sürmesini istiyorsanız; son derece dikkatli davranmalısınız. Çok güçlü sinirlerine hakim olabilen, pot kırmayan ve ne istediğini bilen bir kadın ancak bu aşkı sürdürebilir. Koç erkeğinin beğendiği kadın çevresinde de hayranlık uyandırmalı. Her zaman bakımlı ya da sportif olmak yetmiyor ne yazık ki, kendinizi sürekli geliştirmeli ve etkileyici olmalısınız, aynı zamanda zevk sahibi olunmalı. Onu oyalayabilecek yeni keşifler bulmalısınız. Aksi takdirde koç erkeğinin gözlerinizin önünde siden uzaklaşması çok zor değildir. Koç erkeği de tıpkı koç kadını gibi gençliğini, hayatın tüm zevklerini tatmayla geçirebilir. Yaşı ilerlediğinde ancak “karar verdim, hayatımı seninle geçirmek istiyorum” der ve işte o zaman emin olabilirsiniz, aldatması söz konusu olmaz ve mutlu olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Baştan Çıkarmaya Dair Birkaç Not Daha…

Koç erkeğini baştan çıkarmak istiyorsanız önce risk almaya hazırlayın kendinizi. En cüretkar ifadenizi takının, cinsellikte yaratıcı olun ve doruklarda yaşamanın keyfini çıkarın. Yumuşak başlılığı sevmez, ara sıra ona karşı çıkın hatta zaman zaman inatçı ve kararlı olun. seksi görünün, en sevdiği renkler kırmızı ve mor olduğuna göre iç çamaşırlarınızda bu renkleri tercih edin. Mum ışığı ile romantik ortamlar ve dantel iç çamaşırları şehvetini arttırır. Ayrıca onunla aktif olarak katıldığınız raftingler ve otomobil yarışları eğlenmesini sağlar, hoşuna gider. www.kadinlarsitesi.com

Ne Yapmalı?

Koç erkeği mücadele etmeyi sever o yüzden onu peşinizden koşturmalısınız. Liderlik sizde olmalı, kendinizden emin ve kararlı oluşunuz heyecanını ve ilgisini artırır. Seksi görünüp onu uğraştırmalısınız. Kendisiyle baş edemeyecek kadına ilgi duymaz, kadın onunla mücadele etmeli hatta tatlı tatlı inatlaşmalı.

Minik İpucu

Evinizde muhtelif yerlere onun görebileceği ve şaşırtacak küçük mesajlar bırakabilirsiniz, mesela tıraş olmaya banyoya gittiğinde sizin aynaya sabunla yazdığınız “seni seviyorum” mesajı hem mutlu eder hem de heyecanlandırır.

Koç Erkeğine Alınacak Armağanlar

Şaşırtılmak hoşuna gider. Alışılmışın dışında bir restorana götürebilirsiniz, ısmarladığınız baharatlı yemekler ve arasıra yapılan hafif dokunuşlar ile kendisine baharatlı seks vaad edildiğini görmesi çılgına çevirebilir. spor karşılaşmalarına birlikte gidebilirsiniz, çılgın tezahüratlardan sonra eve döndüğünüzde onu dinlerdirmek için gösterdiğiniz çabalarla mest olur.

PAYLAŞ
Koç Burcu Erkeği Konusuna 10 Yorum Yapıldı
 1. damla dedi ki:

  peygamber efendimizin burcu koç degil akrep tek liderlik koç da degil akrepde de var koç zor ise akrep burcu ondan da zordur bunu bilmeliler.benim sevgilimde koç yeri geldımı uyuzun önde gıdenı oluyor tek yaptığım sey onu tınlammamak kedı gıbı peşın sıra dolanıyor sonra.burdan tavsıyem soylenılmesı gerekenı soyleyın gerı çekın kendınızı ustune gıtmeyın ne derse desın he deyın geçın bıldınızı okuyun dayanamaz gelirr:)

 2. aynur dedi ki:

  koç erkeği hayatımda ve başetmek gerçekten çok zor,ki ben okadar sakin bir insan olmama rağmen sürekli heyecanlı tutmaya çalışıyorum onu bana aşık ama küçücük bir yanlışta çok bencil olabiliyor beni kırabiliyor ,kaliteli bir burç ama kimseye tavsiye etmem.

 3. həşərat dedi ki:

  mən azəriyəm.ikizlər burcuyam.sevgilim qoç burcu. aynen ondan behs etmişsiniz sanki. ama mənimkində +zalimlik də var. ama peşimdən koşturuyorum.

 4. bambi dedi ki:

  muhteşem bir gülüş,müthiş bir özgüven, akıl, zeka, cesaret pırıtılarıyla alev alev yanan bir çift güzel göz… bir balık burcu kadını olarak koç burcu erkeğime aşığım..( bu arada sihirli formül Koç un üstüne gitme, egosunu kırma, sakız gibi olma ve koşulsuzca sev:)) Koç gerçekten seviliyorsa bunun değerini bilir ve çok dürüsttür..koç ile balık ne kadar zıtsa da, bu fırtınalı aşk yaşanmaya değer bence…vazgeçilmez tutkum koçççç…..

 5. eminemm dedi ki:

  benim sewgilimde koç erkeği.bende yay.ikimizde ateş grubu:)bu kadarmı uyum olur.koçın hızına ancak bir yay ayak uydurabilir 🙂

 6. aslıhan bıçak dedi ki:

  bnm sevgilim de koç erkeği ve uyuyor ancak onla inatlaşmamdan hiç mutlu deil :))

 7. ellyy dedi ki:

  bu burc diger burclardan bambaskadır.hz. muhammed den tutun fatih sultan mehmete kadar cogu lider insandan bu burctandır.koc erkegiyle karsılasan bi kadın asla ve asla artık diger erkeklere aynı gozle bakamayacaktır.ucururlar insanı.

 8. koç erkegi.. dedi ki:

  Ne komik insanlarsınız yahu..Böyle şeylerle hayat mı geçer
  burç murç yalan akıllı olun biraz..

 9. esin dedi ki:

  vallahi benim eşim tıpki burda anlatılanın aynısı ve bende bunları yasadım ve hala yasıyorum onunla basedebilmek arada sessiz kalmak ve dayanamadıkları tek sey de seksi görünmek ve artı seks bunlar oldummu basediliyor yoksa yok birde midesine düşkün bunlarda oldummu oyalamaya gerek yok oyalanır ozaman:)))bir akrep kadını olarak ben basediorum :)))

 10. asude dedi ki:

  bu koç burcu erkeğini nasıl oyalaya biliriz fikri olan varmı??

Sayfa başına git