Yay Burcu Kadını

Neşeli bir yapıya sahip Yay kadını sempatiktir. Tatlı sohbeti, zarif fiziğiyle göz bebeği olur. Cazibesiyle büyüleyeme ceği erkek yok gibidir. Güler yüzlüdür, özgür ruhlu ve çok maceraperesttir. Yay burcu kadını flört etmeye bayılır. Ancak beğenmediği hiç kimseyle maceraya atılmaz. Bir Yay kadınıyla birlikte olmak istiyorsanız hayatın sizin için asla sıradan olmadığını bilmelisiniz. Yay kadınının dişilik yönü çok güçlü değildir. En gizli duygularını sevdiği erkeğe anlatır.

Eğer Yay kadınının sevgiliniz olmasını istiyorsanız ilgili davranmalısınız. Ama sakın fazla üzerine düşmeye kalkmayın. Çünkü ilginin çoğu bu burç kadınını korkutur, sizden kaçmaya çalışabilir, içten, samimi bir sevgili arıyorsanız doğru seçim

yay4444Yay burcu kadınıdır. Yay burcu kadını ilişkide baskı altında olmaktan, bir şeyler yapmaya zorlanmaktan hoşlanmaz. Gereksiz kıskançlıklardan sıkılır. Bu burç kadını şefkatli, ilgili ve sakin bir erkekle birlikte olmak ister. Hep büyük bir aşk arayışındaki bu kadının kalbini kazanmak için romantik bir erkek olmalı, onun için planlar yapmalı, mum ışıklı akşam yemekleri ya da piknikler organize etmelisiniz.

Kiminle Uyumlu Birliktelik Yaşar?

Yay burcu kadını Terazi erkeğiyle çok uyumlu ve dengeli bir ilişki yaşayabilir. Yine Yay ve Kova erkekleriyle mutluluğu bulabilir.

Cinsellikte Mutlu Olacağı Burçlar:

Aslan burcuyla çok ihtiraslı bir cinsellik yaşar. Boğa ve Başak erkekleriyle asla anlaşamaz.

PAYLAŞ
Yay Burcu Kadını Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. zeyno dedi ki:

    Bende yay burcuyum ve yay erkeqiyle ewliym qayet iyi anlaşıyoruz.her düşüncemiz aynı birazda kişilikle alakalı bi durum anlaşp anlaşamamak..

  2. nergis dedi ki:

    Ben yay burcuyum ve boga erkegı ıle evlıyım. her şeyimiz uyuşmasada anlaşıyoruz. Önemli olan ortak noktalarımızı bulmak. Burçlar %100 dogru olcak dıye bırsey yok.

  3. hatice bg dedi ki:

    ben aslan burcunlan evliyim ama neden ihtirasli bir iliski yaaaa offfffff biraz oyle ama napcan evlenmeden evvel bu yazilari okumadimki sevdim ve evlendim ama keske zamani geriye alma dogmesi olsada alsam ama neyazikki yok onunlan evlendigime pek mutlu degilim ama sevmesem keske herseyi 1 anda silip atarim herseyi goze alabilirim ama seviyorum iste kes!

Sayfa başına git