Aslan Erkeği

Aslan burcu erkeği, kendine güvenlidir. Her yerde dik duruşuyla tanınır. Güzel konuşur, etrafındaki herkese kendini dinletmeyi bilir. Başkalarının onun adına karar vermesinden nefret eder. Bir kadının onu yönlendirmek istemesi, daha ilişkiyi başlamadan bitirir. Çünkü bir Aslan erkeği birlikte olduğu kadını yönlendirmek, bilgilendirmek ister. Onun her davranışına, giyimine bile karışır. Beğendiği bir kadına duygularını açıklamakta tereddüt etmez. Reddedilmesi zor erkeklerden olan Aslanlar içten davranırlar ve kadının kalbini nasıl kazanacaklarını çok iyi bilirler. Aslan erkeği sevdiği kadını korur, kollar, her zaman ilgi gösterir. Bu burç erkeği lider ruhludur ve çevresi hep kadınlarla doludur. Ön planda olmayı seven, yardımsever Aslan burcu erkeği asla aşksız yaşayamaz. Çok çalışkan ve cömert olan bu burç erkeği bitip tükenmek bilmeyen bir enerjiye sahiptir.

Akrep Kadını Size Aşkı Getirecek

Bahar aylarında Aslan burcu erkeği olarak kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Bu dönemde platonik bir aşka düşebilirsiniz, ikizler burcu kadınının özgüveni ve hareketliliği sizi etkileyecek ama harekete geçmeyeceksiniz. Yaşadığınız ayrılık acısından sonra yeniden birini beğeniyor olmak bile sizi çok iyi gelecek. Aradan geçen zamanda onun da size karşı ilgili olduğunu fark edeceksiniz ama bu durum pek hoşunuza gitmeyecek.

aslanNisan ayının ortalarında bir kez daha aşık olabilirsiniz. Aslında ilk önce aşık olduğunuzu anlamayacaksınız. Akrep burcu kadını sizi elde etmek için elinden geleni yapacak. Onunla birlikte olmak sizin de hoşunuza gidecek ama bu arkadaşlığın ili ski boyutuna taşınmasına taraftar olmayacaksınız. Ancak Akrep burcunun inatçılığı ve cazibesi fikrinizi değiştirmenize neden olacak. Akrep burcu kadınını muüu etmek için sürprizler hazırlayacak, birlikte tatil planları yapacaksınız. Ama Akrep kadınının ilişkide baskın olması çok hoşunuza gitmeyecek.

Kısa Bir Ayrılık Yaşayabilirsiniz

Bu yüzden kavga edebilirsiniz. Çünkü siz asla bir kadının idaresi altında yaşayamazsınız. Her şeyin kontrolünüz altında olmasını istersiniz. Bu konuda taviz vermek istemeyeceksiniz. Ancak Akrep kadını da son derece kendinden emin ve güçlüdür, ilişkinizin yoluna girmesi için elinizden geleni yapacaksınız ama bir süre ayrı kalabilirsiniz. Bu dönemde onu ne kadar çok Özlediğinizi fark edeceksiniz. Bir araya gelmenin yollarını arayabilirsiniz.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git