2011’de Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

2011 yılında oğlak burcu insanlarını zor bir yıl bekliyor. 2011 yılında oğlak burcu insanları maddi açıdan çok tedbirli olmaları gerekecek zira maddi açıdan zorlanacakları bir yıl olabilir. Para konusunda 2011 de biraz zorlanacak olan oğlak burçları, özel hayatlarında oldukça güzel gelişmeler yaşayacaklar. Özellikle yılın ikinci yarısında bekâr oğlak burçları yeni aşklara yelken açacaklar. İş hayatında da parasal anlamda olmasa da kariyer anlamında nisandan itibaren 2011 yılı oğlak burcu için yükselişe geçilen bir yıl olacak.

Sürekli yükselmek isteyen oğlak burcu, bu hırslı tavrının faydalarını 2011 de görmeye başlayacak. Oğlak burcu insanları 2011 de disiplinli çalışmalarının karşılığını, emeklerinin karşılığını alacaklar. 2011 yılında oğlak burcu insanları hayatlarının her alanında yeni kararlar alacaklar ve kısa zamanda bu kararları uygulamaya başlayacaklar. Bu adımları atarken boğa burcu insanları çok güçlü, kendilerine güvenen tavırlar sergileyecekler. 2011 yılında oğlak burçları 5 yıl önce değerlendiremedikleri bütün fırsatları değerlendirebilme imkânı bulacaklar. 2011 yılı oğlak burcu insanları için yeni insanları tanıma, yeni ortamlara girme açısından dikkat çekici bir yıl olacak. 2011 yılında oğlak burçları çevrelerindeki insanlara hükmedici özelliğe sahip olacaklar. İyi bir yönetici olan oğlak burcu insanları 2011 yılında bu özellikleri ile daha da kuvvetlenecek ve herkese karşı sözü dinlenen, sözü geçen bir yapıya bürünecekler.
2011 yılında oğlak burçları çevresindeki akrabaları ile zaman zaman gerginlikler yaşayabilirler. Bu sebeple özellikle kan bağı olan kişilerle münakaşaya girmekten uzak durmalıdırlar.

Oğlak Burcu

2011 Yılı Oğlak Burcu Aşk Hayatı

09 Ocak 2010- 17 Şubat 2011 tarihleri arasında oğlak burcu insanlarının aşk hayatında olumlu gelişmeler başlayacak. Yalnız olan oğlak burcu insanları yeni aşklara yelken açacak, hayatında aşk olan boğa burcu insanları aşklarıyla daha da mutlu hayata geçiş yapacaklar.

03 Mart- 22 Mayıs tarihleri arasında sevgilinizle veya eşinizle tartışmaktan kaçınmalısınız. Zira bu tarihler oğlak burcu insanları için gerginliğin görüldüğü tarihler olup aşk hayatında ayrılıkların olabileceği tarihlerdir.

07 Mart- 14 Nisan tarihleri aşk hayatında en mutlu günlerin başlangıcı olacak. Bekâr olan oğlak burçları evlilik kararı alacaklar, düğün tarihi alacaklar.

16 Nisan- 26 Nisan tarihlerinde oğlan burcu insanlarının verdikleri evlilik kararı, flört kararı aldıkları kişilerle ufak çaplı bir gerginlik yaşayabilirler, bu sebeple bu tarihler arasında sevgilinize, eşinize karşı daha sabırlı, daha nazik olmalısınız.

27 Nisan- 19 Mayıs aşk açısından şans kapılarınızın ardında kadar açıldığı bir tarih. Bekar olan oğlak burçları bu tarihler arasında evlenecekler. Yalnız olan oğlak burçları bu tarihler arasında yeni aşklara kavuşacaklar.

05 Haziran-26 Temmuz tarihleri arasında oğlak burcunun fazla alıngan olması ile partneri arasında kısa süreli küslükler olabilir.

Oğlak burcunun iyi anlaştığı burçlar: kova, terazi ve koç burçları
Oğlak burcunun anlaşamayacağı burçlar: balık, yengeç ve başak burçları

2011 Yılı Oğlak Burcu Para Hayatı

12 Şubat- 24 Mart tarihleri arasında hiç beklenmedik dostlardan parasal anlamda destek görülecek. Parasal anlamda olumlu gelişmeler yaşanacak.

08 Mayıs- 18 Temmuz ve 22 Temmuz- 27 Ağustos tarihleri arasında parasal açıdan riskli bir dönem olacağından paranızın kıymetini bilmeli ve riskli yatırımlardan uzak durmalısınız.

2011 Yılı Oğlak Burcu İş ve Kariyer Hayatı

14 Aralık 2010 – 16 Mart 2011 tarihleri arasında iş ve kariyer anlamında yükselişlere geçeceğiniz bir dönem. Mesleki açıdan size faydası olacak her tür fırsatı değerlendirin. Zira kariyer hayatınızın hızla yükseleceği bir dönemdir bu.

09 Mayıs- 19 Haziran tarihleri arasında ekip işi ile son derece başarılı bir iş hayatına imza atacaksınız.

16 Ağustos- 17 Ekim tarihleri arasında kariyerinizde yükselmek için karar aşamalarına gelebilir ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

2011 Yılı Oğlak Burcu Sağlık Hayatı

15 Aralık 2010 – 25 Mart 2011 tarihleri arasında iş temposundaki yükselişe bağlı olarak gelişen aşırı çalışmanın etkisiyle uykusuzluk, stres, yorgunluk yüzünden zaman zaman tansiyon düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Bu sebeple bu tarihler arasında tansiyonunuzu kontrol altında tutmaya çalışın.

PAYLAŞ
2011’de Oğlak Burcunu Neler Bekliyor? Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. ada dedi ki:

  ben oglak burcuyum ve sevgilim basak en iyi arkadaslarimda basak

 2. gamze dedi ki:

  ben koç burcuyum acaba 2011 koç burcunu paylaşırmısınız?teşekkürler

 3. esra dedi ki:

  bu yorum bir insanın hayatına bu kadar mı uyar ya kesinlikle doğru.

 4. cemre dedi ki:

  ben oğlak burcuyum ve bu yorumu katiyen kabul ediyorum:):):)

 5. hatice dedi ki:

  ben oğlak burcuyum ve kendi falımı istiyorum

Sayfa başına git