Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak erkeği çok tutkuludur ve peşine düştüğü hiçbir işi yarım bırakmaz. İdealleri peşinde koşan, aşka aşık bir erkektir. Çalışmaktan asla korkmaz, çünkü çalışmak onun hayattıdır. Geleneklerine son derece bağlıdır ama bir tarafı da çılgındır. Çok şanslıdır ve bu şansları kadınlar konusunda da onları yalnız bırakmaz. Yalnız kalan bir Oğlak erkeği yoktur, çünkü güzel konuşur, birlikte olduğu kadını mutlu etmeyi bilir. Bu burç erkeği sadece ama sadece aşık olduğu bir kadınla birliktelik yaşayabilir. Cinsiyet ayrımı yapmayan bir erkektir. Kendine çok güvenen bu burç erkeği iyi niyetli ve dürüsttür.

Nisan Ayına Dikkat

Oğlak erkeği bir süredir her şeyi bir kenara bırakmıştı. Hiçbir şeyle ilgilenmiyor, hayatı boşveriyordunuz. Ama avare geçirdiğiniz günlerin sonu geldi. Çünkü bu duruma üzülen arkadaşlarınız sizi biriyle tanıştıracak. Önceleri bu duruma işine çok da sıcak bakmayacaksınız, hatta kaçmak isteyeceksiniz. Ancak arkadaşlarınızın ısrarına dayanamayacak ve pişman da olmayacaksınız. Yakın bir arkadaşınızın tanıştırdığı Aslan burcu kadınını çok beğeneceksiniz ama yine de bir süre ona uzak kalmak isteyecek, bir araya gelmemek için elinizden geleni yapacaksınız. Onu uzaktan izlemeyi tercih edebilirsiniz. Biraz sancılı geçecek bu dönemin ardından yani nisan ayının ortalarında kendinizi aşkın kollarına bırakacaksınız. Aslan burcu kadınının kendine güveni, dik duruşu, toplum içindeki saygınlığı sizi çok etkileyecek. Onunla birlikte olmaktan büyük keyif alacaksınız.

Aslan Kadını ile Mutluluk Çok Yakın

oglakNisan ayının sonunda artık onunla bir ömür geçirmek istediğinizi düşüneceksiniz. Çünkü Aslan burcu kadınının aşkı sizi bulutların üzerine çıkaracak. Zaman zaman sizin önünüze geçtiğini hissedecek, içten içe onu kıskanacaksınız ama bu durumu kabullenmeniz çok da uzun sürmeyecek. Aslan kadını sizi şımartacak, pohpohlayacak. Bu da hoşunuza gidecek. Kalbinizin epey zamandır böyle hızlı çarpmadığını fark ettiğiniz an kendinizi Aslan kadınına teslim edeceksiniz. Bir arada zaman geçirmek önceleri sorun yaratabilir. Siz arkadaşlarınızla bir arada olmak isteyecek, onun planlarına uymakta sıkıntı yaşayacaksınız. Bu da büyük bir sorun yaratmayacak. Bu yüzden ilişkinin keyfini çıkarmak isteyeceksiniz. Özel hayatınızda bu olumlu durum işinize de yansıyacak.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git