5 – 11 Temmuzda Aslan Burcu Neler Yaşayacak

Sevgili aslanlar ve yükselen burcu aslan olanlar. Pazartesi ve Salı günleri destekleyici iyimser etkiler devrede olacak. Girişeceğiniz  işlerden daha hızlı gelişmeler, sonuçlar yakalayabileceğiniz iki günlük süreçte olacaksınız. Çarşamba, Perşembe günlerinde bu olumlu etkenler devam etmekle birlikte yaptıklarınız daha güçlü ifade edebileceğiniz iki günde olacaksınız.

Cuma, Cumartesi günlerde sosyal alanda pozitif etkenlerde devrede olacak. Daha aktif gruplar ve kalabalık içerisinde olmanızda fayda var.Ama haftanın son gününde biraz sağlığa  dikkat etmek gerekecek. Haritanızın geneline göz attığımızda 12. yerinizde gerçekleşecek olan güneş tutulması 11 Temmuz’dan itibaren şartların biraz kontrol dışına çıkabileceğine,sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işaret etmekte.Venüs ikinci yerinizde hareket ediyor. Parasal alanda olumlu etkenleri beraberinde  de getiriyor ama hafta sonunda venüs ve leptün karşıtlığı gerçekleşecek. Özelliklede ikili ilişkilerde zorlamaları beraberinde getirecek.

Marsın 2. yerinizde hareket ediyor olması zaman zaman parasal konularda agresyonu daha fazla çaba sarfetmeyi de gösteriyor. Şartları kontrol etmekte biraz zorlanabilirsiniz. Bu süreçte sağlığınıza dikkat etmenize ve kendinize biraz rolantiya almanızda fayda var. İkili ilişkiler genel anlamda olumlu ama hafta sonu biraz gerginliklerde devrede olacak. Bu süreçte parasal konularda daha fazla efor sarfetmek gerekecek.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git