Balık Burcu Kadını Aşk İlişkileri

Balık Kadınına Genel Bakış

Yaşadığınız ruhsal arayışlar içinize döndüğünüz dönem sona eriyor, 18 Ocaktan itibaren Jüpiter burcunuza ilerleyecek yılın ilk yarısı sizin için çok hızlı adımlar atacaksınız. Şanslı bir döneme doğru ilerlemektesiniz yeni başlangıçlar size güç verirken, inançlarınızı destekler yönde olacak pek çok konuda kendinize güveniniz artmakta ancak akılcı olmalı ve sorumluluk almaya hazır olmalısınız. Aşırı güven ve iyimserlik zarar getirebilir, sizin için 2013 yılı altın değeri taşıyor ve bu yılı da en iyi biçimde değerlendirmelisiniz.

Balık Kadını ve Sağlık

Bu yıl sağlıktan yana pek probleminiz olmayacak özellikle 10 Marta kadar sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 14 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında kritik gelişmeler olabilir aman dikkat ! Özellikle ilişkilerden doğan gerginlikler sizi fiziksel olarak yorabilir. Beklenmedik reaksiyonlar gösterebilirsiniz.

Balık Burcu Kadını Nasıl Biridir

balık burcu kadınıBalık kadınları arkadaşlığa çok önem verir çok neşeli eğlenmeyi seven insanlardır. Çok eli açıkken parasını da har vurup harman savurma eğilimindedir, yüksek anlayışları, sezgileri ve meraklı yapıları akademik kariyer için de uygundur. Altıncı hisleri inanılmaz güçlüdür okumaktan yazmaktan zevk alan kişiler olurlar ama hiçbir şey okumasalar bile görüşleri ile gerçek bilgelerdir. Bunlara ek olarak balık kadını çok narin ve duygusaldırlar, hayalperest bir kişiliğe sahiplerdir sezgileri ise çok gelişmiştir, kısacası bir balık kadını size bir şey soruyorsa doğruyu söyleyin çünkü muhtemelen cevabını biliyordur.

Balık Burcu Aşk, İlişkiler ve Evlilik

Son yıllarda ilişkilerinizden çok sert dersler aldınız, aşkta ve evlilikte endişe ve stres çok fazlaydı artık yeni yeni aşk hayatınız hareketlenecek. Başkalarını etkilemek ve akıcı ilişkiler yaşamak konusunda oldukça başarılısınız, ilişkilerinizde istediklerinizi kolay elde edebilir ve paylaşmaktan keyif alabilirsiniz. 20 Mayıs – 16 Haziran arası aşk hayatınızda çok fazla hareketlilik olacak yine bu dönemde anlık ilişkiler hayatınıza girebilir, bu evrede kendi duygularınızın sesine kulak vermelisiniz, artık etrafınızdaki kişilerin sizi etkilemesine izin vermeyin. İlişkilerinizde biraz daha gerçekçi ve sağduyulu davranmalısınız. Son olarak yılın ortaları ve sonraki bir aylık süreçte gergin zamanlar geçireceksiniz ama tüm problemleri aşabilecek kapasitede olduğunuzu unutmayın ve özelinize de üçüncü kişileri karıştırmayın.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git